دکوراسیون مغازه

ویترین و دکوراسیون مغازه جزو اولین چیزهایی است که مشتریان را جذب می کند و آنها را وارد فروشگاه می کند. از این رو مردم در تلاش هستند تا دکوراسیون فروشگاه را به بهترین نحو سامان دهند. صرف نظر از نوع محصول، برای تزیین بهتر فروشگاه باید کار را در اختیار طراح ماهر قرار داد. در طراحی ویترین و دکوراسیون مغازه، ایده های خلاقانه و رعایت نکات مهم بازاریابی را تنها از دکوراتورهای حرفه ای می توان انتظار داشت.

دکوراسیون مغازه در تهران

اگر به دنبال مجرب ترین طراحان و دکوراتورها برای تزیین و طراحی فروشگاه خود هستید، به ما اعتماد کنید. پس از ثبت درخواست طراحی و دکوراسیون فروشگاه، می توانید در عرض چند دقیقه به طراحان مجرب شهر خود دسترسی داشته باشید.
ضمناً تمامی طراحان شاغل در مجموعه آمیتس نگار آرسس تجربه طراحی و دکوراسون فروشگاه های پوشاک، طراحی دکوراسیون سوپرمارکت ها و مغازه ها، طراحی دکوراسیون فروشگاه های لوازم خانگی و … را بر اساس جدیدترین و بروزترین طرح‌ها، دارند. ایجاد زیباترین دکوراسیون داخلی ، از جمله مناسب ترین دکوراسیون فروشگاه در تهران

قیمت دکوراسیون مغازه چگونه تعیین می‌شود؟

اول اینکه قیمت دکوراسیون فروشگاه بستگی به ایده های طراح برای دکوراسیون مغازه شما دارد. این مفهوم اولیه برای دکوراسیون هر فروشگاه (با توجه به منطقه و نوع کالا) متفاوت است. اگرچه ایده طراحی دکوراسیون مغازه کوچک با تزیین فروشگاه های مغازه بزرگ متفاوت است.
به عنوان مثال، ممکن است لازم باشد یک کمد دیواری برای یک مغازه کوچک تهیه و ساخته شود. اما برای دکوراسیون یک فروشگاه بزرگ، علاوه بر دیوار ساختمان، ساخت ویترین، تهیه زیور آلات، پارتیشن، آینه و … ضروری خواهد بود.
با توجه به این مسائل نمی توان در ابتدای سفارش هزینه دکوراسیون مغازه را تعیین کرد اما قیمت تقریبی طراحی و دکوراسیون مغازه را می توان دانست که خبر خوبی برای خریداران است. . با سفارش دکوراسیون مغازه مجموعه ما می توانید قیمت را بدون تکمیل سفارش محاسبه کنید. هنگام ثبت سفارش، بهتر است جزئیات (نوع کار، اندازه فروشگاه، موقعیت مکانی و …) مشخص شود تا هزینه دکوراسیون فروشگاه به طور دقیق برآورد شود.

خدمات طراحی و دکوراسیون فروشگاه

با بررسی و کسب تجربه تعداد بسیار بالای انواع پروژه‌ها، می‌توان گفت که یطور کلی خدکات دکوراسیون مغازه و فروشگاه‌ها شامل موارد و زمینه‌های زیر می‌شود:

دکوراسیون مغازه در تهران

ساکنین شهر تهران، هدف و تلاش مجوعه ما ایجاد بستری است تا بتوانید درخواست خود را برای طراحی دکوراسیون مغازه و سایر خدمات در هر نقطه از کشور ثبت کنید. در حال حاضر می توانید برای طراحی ویترین و دکوراسیون فروشگاه در تهران با کارشناسان ما تماس بگیرید. هزینه دکوراسیون مغازه و برآورد هزینه را از کارشناسان فعال در زمینه دکوراسیون مغازه در تهران دریافت نمایید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۱۹۴۱۰۰

نورپردازی ویترین مغازه

نورپردازی مناسب می تواند ظاهری خاص به فروشگاه شما بدهد و آن را درخشان کند. البته استفاده از نورپردازی در دکوراسیون مغازه باید بسیار هوشمندانه باشد. نورپردازی دکور فروشگاه شما می تواند کل فضای پنجره را پوشش دهد یا به سادگی قسمت های خاصی از دکوراسیون شما را برجسته کند.
در نظر داشته باشید که استفاده از نورهای روشن در دکوراسیون فروشگاه به خصوص دکوراسیون ویترین مغازه چندان مناسب نیست و می تواند عاملی باشد که مشتریان را به جای جذب آنها از خود دور کند.

چیدمان در دکوراسیون مغازه

در دکوراسیون فروشگاه سعی کنید محصولات و قفسه ها را به گونه ای قرار دهید که مشتریان بهترین دید را داشته باشند و بتوانند به راحتی انتخاب کنند. علاوه بر این، اگر محصولی مورد علاقه شما وجود دارد، می توانید آن را مستقیماً به مشتریان نشان دهید و با نورپردازی توجه آنها را به خود جلب کنید.
نکته دیگر عدم اغراق در استفاده از رنگ ها در طراحی قفسه فروشگاه هاست. این امر تاثیر مثبتی ندارد بلکه در نهایت باعث حواس پرتی و انحراف خریدار از کالا و محصول می شود.

توجه به دکور سمت راست مغازه

طبق مطالعه ای که توسط طراحان دکوراسیون فروشگاه انجام شده است، تمامی مشتریان پس از ورود به فروشگاه بلافاصله به سمت راست حرکت می کنند. به همین دلیل دیوار سمت راست را «دیوار قدرت» می نامند و اولین دیواری است که مشتریان پس از ورود به فروشگاه با آن مواجه می شوند.
این دیوار در دکوراسیون فروشگاه می تواند مشتریان را متقاعد به ماندن در فروشگاه یا ترک آن کند. بنابراین باید به طراحی سمت راست فروشگاه و دیوار اول فروشگاه توجه ویژه ای داشت.

بهترین رنگ برای دکوراسیون آرایشگاه

استفاده ماهرانه از رنگ در دکوراسیون مغازه نظر هر رهگذری که از جلوی مغازه شما رد می شود را کاملا به خود جلب می کند. البته استفاده از رنگ ها به اجناس داخل ویترین محدود نمی شود. رنگ سقف، دیوارها، المان ها، پیشخوان و حتی کف مغازه اگر درست و حساب شده انتخاب شوند و ریتم رنگی و هارمونی مناسب را به بیننده القا کنند تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت.

مهمترین عامل در استفاده از رنگ و بافت در طراحی کیوریشن مغازه شما رعایت تعادل، تاکید، تناسب و تناسب، ریتم و هارمونی است. انتخاب بهترین رنگ برای دکوراسیون نیز به روحیه، سبک، نوع کار و مشتریان بستگی دارد. برای مثال اگر ویترین و دکور کوچکی دارید استفاده از رنگ های سرد برای بزرگتر نشان دادن دکور مغازه موثر است. یا اگر مغازه لوازم کودک دارید از رنگ های شاد در دکوراسیون مغازه استفاده کنید.

به این صفحه امتیاز دهید