کاغذ دیواری

کاغذ دیواری یا پوستر دیواری از کاربردی‌ترین محصولات در حوزه دکوراسیون داخلی می‌باشد که در تمامی رشته‌های دکوراسیون منزل شامل دکوراسیون مدرن و دکوراسیون کلاسیک بسیار کاربرد خواهد داشت. یکی از اساسی‌ترین علل استفاده بسیار از کاغذ دیواری، این است که نقش‌های بسیاری دارد که برای تمام سلایق نقش مفیدی دارد. اگر نگاهی به فروشگاه کاغذ دیواری در بازار بیندازید، انواع کاغذدیواری قابل مشاهده خواهد بود و خواهید دید طرح‌ها و نقش‌های آن می‌تواند بسیار متنوع باشد و به همین سبب تنوع بالای پوستر دیواری است که این روزها توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در حقیقت این عناصر در دکوراسیون انقدر متنوع هستند که همه افراد با سلیقه‌های مختلف را شامل شود. این محصولات علاوه بر این که طرح ها و نقش های بسیاری را دارا می‌باشد، قیمت کاغذ دیواری نیز بسیار متنوع می‌باشد و همین امر نقشی مهم بر جذابیت آن دارد. نصب کاغذ دیواری | خرید کاغذ دیواری | قیمت کاغذ دیواری | کاغذ دیواری ساده | کاغذ دیواری طرح دار | کاغذ دیواری آشپزخانه | کاغذ دیواری پذیرایی | کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری پیشنهادی مناسب برای تمام افراد

افرادی که در زمینه فروش کاغذ دیواری هستند، باید هنگام فروش آن به سوالات زیادی از مشتریان پاسخگو باشند که اصلی‌ترین مسئله آنها در مورد قیمت کاغذدیواری می‌باشد. قیمت کاغذ دیواری مناسب کدام است؟ کاغذ دیواری متری چند است؟ قیمت کاغذدیواری قابل شستشو کدام است؟ مطرح کردن تمامی این سوالات نشان‌دهنده اهمیت قیمت کاغذ دیواری برای مشتریان می‌باشد. اما باید بگوییم که اصلا جای نگرانی نیست. این محصول هانطور که انواع مختلفی دارد، قیمت آنها هم با توجه به انواع آن متغیر خواهد بود. هر کادام از انواع کاغذدیواری ها پاسخگوی اقشار و سلایق گوناگون بوده و همه در شرایط مختلف مالی می‌توانند نسبت به خرید و نصب کاغذ دیواری منزل خود اقدام کنند.

مراحل نصب کاغذ دیواری

در مرحله اول باید اطمینان پیدا کنید که همه رول های کاغذ دیواری که خرید می‌کنید باید در نور روز ظاهری یکنواخت داشته باشند، هم از نظر بافت و هم از نظر رنگ. یکنواختی رنگ و بافت در کاغذ دیواری های تیره رنگ مشکلی آشکار است. اما در کاغذ دیواری رنگی روشن نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارد. همچنین اینکه چه الگوی کاغذ دیواری را می خواهیم روی دیوار اصلی نصب کنیم بحث دیگری است. در هر صورت برای نصب و اجرای کاغذ دیواری به زیباترین و بهترین شکل ممکن باید برنامه مشخصی داشته باشید. برای این کار به یک خط کش فلزی تک لبه نیاز دارید. برای چسب کاغذ دیواری به جای قلم مو از خط کش استفاده نمایید. زیرا خط کش باعث می شود چسب کاغذ دیواری به نرمی روی دیوار پخش شود. لازم به ذکر است که بعضی از چسب های کاغذ دیواری امکان دارد رگه هایی در پشت کاغذ ایجاد کنند (به خصوص اگر کاغذ دیواری نازک باشد). کاغذ دیواری های سلولزی بطور معمول بهترین نوع کاغذ تزئینی هستند. اول از هر چیزی باید اندازه دیوار را در نظر بگیرید. یک سطل آماده کنید و نیمی از آن را با آب و نصف دیگر را با چسب مخلوط کنید. سپس دیوار را با مخلوط آب و چسب با قلم مو رنگ کنید و بگذارید تا نسبتا خشک شود. وقتی چسب نسبتاً خشک است؛ به راحتی می توانید کاغذ را روی دیوار نصب کنید. در مرحله دوم یک شاقول یا شاخص در جلوی دیوار در نظر بگیرید و با مداد خط عمودی را در جلوی دیوار نصب کنید. شاقول در حقیقت یک خط مستقیم است که با استفاده از آن می توانید از نصب عمودی کاغذ بر روی دیوار اطمینان حاصل کنید. این کار را به طور منظم و در قسمت های مختلف دیوار (مثلاً در لبه چپ، لبه راست و وسط) ادامه دهید زیرا کف و سقف اکثر دیوارها ناهموار است.

خرید کاغذ دیواری

موارد بسیاریوجد دارند که در خرید انواع کاغذدیواری موثر هستند. همانگونه که بالاتر گفته شد، سلایق گوناگون و شرایط مالی افراد در تصمیم برای خرید کاغذدیواری بسیار موثر می‌باشد. نیاز افراد نیز عامل بسیار مهم دیگری برای خربد کاغذ دیواری می‌باشد. هنگام خرید آن به مواردی مانند کاغذدیواری قایل شستشو یا غیر قابل شستشو، طرح جدید، نصب کاغذ دیواری برای خانه یا اداره و … باید توجه داشته باشیم. جدا از تمامی مواردی که بالاتر گفتیم، هنگام خرید کاغذ دیواری باید اطلاعات کافی نیز داشته باشید تا بتوانید محصولی ایده‌آل خریداری نمایید. با آمیتیس نگار آرسس همراه باشید تا ار نکات اصلی برای خرید آن اطلاع داشته باشید.

نکات مهم هنگام خرید کاغذ دیواری

هماهنگی و تناسب رنگ کاغذ دیواری با دیگر وسایل منزل نخستین نکته‌ای می‌باشد که باید آن را مورد توجه قرار دهید و اگر این مسئله را مورد توجه قرار ندهبد، امکان دارد زیبایی منزل را کاهش دهد. هماهنگ بودن رنگ کاغذ با سایر وسایل منزل اولین نکته ای است که شما باید به آن توجه کنید و بی اهمیتی به این مساله از زیبایی منزل شما میکاهد. روحیه افراد و ساکنان نیز از دیگر مواردی می‌باشد که باید به آن توجه داشته باشید. اگر شما عزیزان روحیه‌ای متنوع دارید، بهتر است از طرح شلوغ کاغذ دیواری استفاده نمایید و در صورت برعکس بودن آن باید از طرح‌های یاده استفاده نمایید. از گزینه ایده آل خود را انتخاب نکنید، بعد مدتی دچار خستگی و دلزدگی خواهید داشت. نصب کاغذ دیواری | خرید کاغذ دیواری | قیمت کاغذ دیواری | کاغذ دیواری ساده | کاغذ دیواری طرح دار | کاغذ دیواری آشپزخانه | کاغذ دیواری پذیرایی | کاغذ دیواری اتاق خواب باید به این نکته توجه داشته باشید که کاغذ دیواری با طرح‌های عمودی و راه راه سبب می‌شود تا دیوارها بلندتر دیده شوند. طرح‌های هندسی و شکسته نیز به فضا پویایی و انرژی می‌بخشند. چنانچه می‌خواهید فضایی آرامش‌بخش به دکوراسیون پذیرایی خود بدهید، باید از طرح‌هایی در ابعاد کوچک و داری رنگ روشن استفاده نمایید. استفاده از رنگ گرم در پذیرایی سبب خواهد شد فضایی دلنشین و صمیمی را به محیط بدهیم. تاثیر کاغذدیواری دارای رنگ نرم را می‌توانید در مهمانی‌ها به راحتی مشاهده کنید. بهره‌گیری از رنگ‌هایی مثل آبی و سبز سبب بوجود آمدن احساس خنکی و تازه شدن فضای دکوراسیون پذیریی خواهد شد. در محیط کوچک سعی کنید از رنگ‌های روشن و کمرنگ استفاده نمایید تا به فضا بزرگی ببخشید. یکی از با اهمیت‌ترین مواردی که هنگام خرید کاغذ دیواری باید به آن توجه داشته باشید، تناسب آن با کفپوش می‌باشد. اگر خانه شما کفپوش ساده دارد، توصیه می‌کنیم از طرح‌های گلدار و شلوغ بهره بگیرید. اگر پذیرایی شلغب دارید، بالعکس باید از کاغذ دیواری ساده استفاده نمایید.

نصب کاغذ دیواری در تهران

برای کاغذ دیواری اتاق خواب باید از طرح‌هایی استفاده نمایید که به فضای اتاق جذابیت بدهد و حس آرامش‌بخشی به افراد القا نماید. از همین رو می‌توانیم برای اتاق خواب از طرح گلدار و ساده استفاده نمایید. بهره‌گیری از کاغذدیواری گلدار و ساده که دارای رنگ آرامش‌بخش می‌باشد، سبب خواهد شد تا محیط اتاق خواب برای استراحت افراد مناسب باشد. برای کاغذ دیواری آشپزخانه می‌توانید از نوع قابل شستشو آن استفاده می‌نمایند. فضای آشپزخانه معمولاً از کابینت و اسباب و اثاثیه خانه تشکیل شده است. اما استفاده از کوچکترین فضاها برای تزیین و دکوراسیون آشپزخانه، سبب ایجاد جذابیتی چشمگیر برای این قست از خانه خواهد شد. از دیگر کاربردهای نصب کاغذدیواری استفاده از آن برای اتاق کودک می‌باشد. برای کاغذ دیواری اتاق خواب کودک باید از طرح‌هایی مانند مناظر طبیعی و طرح‌های کودکانه استفاده نماییم و سلیقه و ذوق افراد را در نظر بگیریم. کاغذ دیواری اتاق کودک از نظر روانشناسی باید بر اساس سلیقه‌ کودکان انتخاب شود. بهره‌گیری از طرح‌های جذاب و کارتونی برای طراحی اتاق کودک امری کاملاً جذاب می‌باشد. بعلاوه بهره‌گیری از محیط و طرح‌های شبیه‌یازی شده جنگل و حیوان و … بر روحیه افراد تاثیر بسییار زیادی خواهد داشت. اگر واقعا خرید کاغذدیواری برایتان امری مهم بشمار می‌رود، پیشنهاد می‌کنیم تمام جنبه‌ها را در نظر گرفته و عوامل مختلف را مورد توجه قرار دهید. نصب کاغذ دیواری | خرید کاغذ دیواری | قیمت کاغذ دیواری | کاغذ دیواری ساده | کاغذ دیواری طرح دار | کاغذ دیواری آشپزخانه | کاغذ دیواری پذیرایی | کاغذ دیواری اتاق خواب

قیمت کاغذ دیواری

با توجه به این که طرح و جنس و انواع کاغذدیواری با یکدیگر تفاوت دارد، قیمت کاغذ دیواری نیز با یکدیگر دارای تفاوت خواهد بود. قیمت کاغذدیواری ساده نسبت به کاغذ دیواری نانو کمتر است. یا این که قیمت کاغذ دیواری سه بعدی که برای دیوارهای سه بعدی استفاده شده است با کاغذ دیواری سقف تفاوت دارد. اگر برای دفعه اول است که از فروشگاه کاغذدیواری یا شرکت‌های طراحی داخلی قصد خرید این محصولات را دارید، باید اطلاعات کافی درباره اندازه و قیمت داشته باشید تا دچار سردرگمی نشوید. با توجه به آن که رول‌ها در بازار غالباً ۵۳ سانتی متر می‌باشند، طول دیوار خانه تا کف نیز معمولا برابر می‌باشد. از این رو یک رول کاغذدیواری تک واحد برای دیوار طول ۲٫۷۵ متر کفایت می‌کند. قیمت کاغذدیواری به دو صورت وجود دارد. محاسبه قیمت نصب کاغذ دیواری یا قیمت بدون نصب آن. در صورتی که خودتان قصد نصب در خانه خود را دارید ایتدا دیوارها را دقیق اندازه گرفته تا در زمان خرید تعداد رول‌ها را به میزان کافی تهیه نمایید. البته ملاک‌هایی هم بر روی قیمت کاغذدیواری موثر می‌باشد که این موضوع به نوع محوصل مورد نظر شما بستگی خواهد داشت و هر چه جنس کاغذ دیواری و طرح آن بهتر و پیچیده‌تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

نصب کاغذ دیواری

برای کسب اطلاع بیشتر و اطلاع از قیمت کاغذ دیواری و هزینه نصب آن می‌توانید با کارشناسان آمیتیس نگار تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : ۰۹۱۲۰۱۹۴۱۰۰
به این صفحه امتیاز دهید