دکوراسیون آشپزخانه

در این قسمت به بررسی جدیدترین سبک های دکوراسیون در آشپزخانه‌ها می پردازیم. ترند‌های ۲۰۲۰ با توجه به آشپزخانه بعنوان قلب تپنده‌ خانه به تولید مدلی جدید با پلانی باز تمایل پیدا کرده اند. (طراحی آشپزخانه) دکوراسیون آشپزخانه

طراحان در این دکوراسیون‌ها بدنبال طرح پلانی باز در خانه و همچنین ایجاد تلفیقی متناسب می باشند که در نهایت به ایجاد آشپزخانه‌ای منظم و قرار گرفتن غذاخوری در نزدیکی سالن پذیرایی منجر می شود. این روش طراحی، برای سبک زندگی چندبعدی بسیار مناسب و مهم است، بخاطر این که بتواند کمبود این فضا در زندگی پرمشغله مدرن را جبران سازی نماید.

دکوراسیون آشپزخانه

از مشخصات عمدۀ دکوراسیون آشپزخانه‌ها این می باشد که ترکیب المان‌های گوناگون، سبب بوجود آمدن فضایی مدرن برای آماده‌سازی و صرف غذا در کنار فعالیت‌های اجتماعی در کنار دیگر اعضای خانواده خواهد شد. از نگاه طراحان داخلی مدرن، پیاده سازی چنین تلفیقی نیازمند بکارگیری عناصری شیک و مینی مال می باشد.

در جدیدترین دکوراسیون‌های داخلی تمرکز بر بهره گیری از درهای کشویی، سازه‌های پنهان با قابلیت جابجایی و بعلاوه سطوحی با چندین کارایی می باشد. در نتیجه این ترکیبات آشپزخانه‌ای می باشد که به شکل منظم در کنار استفاده از اسبابی لوکس و لاکچری که برای ایجاد نقاط کانونی در دکوراسیون آشپزخانه‌ها بکار گرفته می‌شوند.

همچنین بهره گیری از موادی طبیعی مانند مرمر، گرانیت، چوب و یا فلزات پر زرق‌ و برقی مانند مس نیز در طراحی‌های مدرن دیده می شوند. در بعضی طرح‌ها هم می‌توان ظرافت بکارگیری شیشه و سنگ در کنار هم را دید.

دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک

دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک جدیدترین سبک دکوراسیون آشپزخانه بشمار می‌رود که در حقیقت تلفیقی از سبک‌های کلاسیک و مدرن با پوسته ای جدید و جذاب است. دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک اغلب بزرگتر از سبک کلاسیک و مدرن است، زیرا ابزارها عمق بیشتری دارند. سبک نئوکلاسیک شامل سه مدل به نام های کابینت روکش، کابینت پولیش و کابینت انزو می باشد که در تمامی مدل های ذکر شده از ام دی اف استفاده شده است. نوع رنگ مورد استفاده در این سبک رنگ مرکب و پولیش است.

دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک اعم از تاج، پایه چراغ و ستون های کنده کاری و کنده کاری شده منحصر به فرد می‌باشد و از این جنبه با سبک سنتی کاملا مجزا می‌باشد و از نظر شکل ظاهری شباهت بالایی به آن نخواهد داشت. این سازه با دوام و مقاومت بسیار زیاد می تواند در دکوراسیون داخلی آشپزخانه و یا در مغازه های باکیفیت بیرون از کابینت و دکوراسیون آشپزخانه استفاده شود.

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک شامل طرح چوب، تمام چوب و کابینت است. این سبک از کابینت های چوبی قدیمی خصوصاً در اروپا الهام گرفته شده است و در طول زمان دچار تغییراتی شده است تا اینکه به شکل کنونی خود رسیده است. تمامی این سبک را با کنده کاری روی وسایل و درهای کابینت می‌شناسند و وجود ستون های منبت کاری گواهی بر محبوبیت هر چه بیشتر این سبک می‌باشد. ظاهر تاج، زیر چراغ ها، گل ها و ستون های دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک، چهره ای شلوغ، پرمشغله اما خیره کننده و چشمگیر را نشان می دهد.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

یکی از مهمترین و پرطرفدار ترین سبک های طراحی آشپزخانه، طراحی مدرن است. اصول طراحی کابینت های آشپزخانه مدرن تفاوت های زیادی نسبت به آشپزخانه های کلاسیک داره که باعث میشه این دو سبک از طراحی ناخودآگاه در جایگاه مقایسه با یکدیگر قرار بگیرند.

آشپزخانه‌های مدرن به طور معمول حالتی هندسی‌تر دارن و رنگ‌های نقره‌ای و طوسی خیلی تو این سبک دیده میشن و بهترین دکوراسیون آشپزخانه مدرن به همین سبک هستش و نمونه‌اش رو در تصویر زیر میتونید ببینید.

طراحی داخلی آشپزخانه مدرن بیشتر از سنتی با کابینت های براق و تیره کاربرد وطرف دار دارد. در این نوع کابینت ها علاوه برکارایی وو قرار گرفتن ظرف وظروف در آن نکته مهم زیبایی و کاربردی بودن وطراحی متفاوت برای اینکه در هر قسمت به چیز وکار خاصی اختصاص داده می شود.

دکوراسیون آشپزخانه

هر نوع سبک طراحی داخلی که به دوران معاصر ما مربوط است را مدرن می گویند. سبک مدرن از ۷۰ سال قبل وارد دنیای هنر و سایر رشته ها شده است و تاثیر زیادی را بر تنام عناصر داشته .این سبک که وارد دنیای هنر و حتی رشته طراحی دکوراسیون داخلی شده است از عناصر ونیازهای که  برای بشر اهمیت دارد استفاده میکند. فضایی کاربردی اما ساده وبدون عناصر اضافی است.

 • برای همین به راحتی دربین افراد طرفدار زیادی را پیدا کرده است .اجزای آن کابینت های ساده و بدون زرق وبرق است.
 • استفاده از جزیره: ( دکوراسیون آشپزخانه )

در معماری جدید از فضای خاصی برای تفکیک فضا آشپز خانه و بقیه فضای خانه استفاده نمی کند.برای همین از یک جزیره کوچک که هم متحرک وهم ثابت باشد استفاده می شود.

 • بی مرزی:

از هیچ مرز و دیوار یا پنجره برای جدا کردن فضا استفاده نمی کنند تا کاربر به راحتی وارد هر فضایی بشود و فضابزرگتر بشود.

 • استفاده بهنه از کل فضای آشپز خانه استفاده از کابیت های گوشه وپنتری
 • طراحی کاربدی وساده ( دکوراسیون آشپزخانه )
 • قرار دادن سینک روی جزیره مانع از رفت و آمد زیادی  در آشپز خانه می کند.
 • قراردادن اجاق گاز روی سینک از فضای مرده  جزیره نهایت استفاده را می کند.

استفاده از سنگ‌هایی مثل گرانیت و مرمر در کنار چوب

بهره گیری از فلزات و سنگ و چوب در کنار یکدیگر ( دکوراسیون آشپزخانه 

  نورپردازی در کابینت‌های بالایی برای دکوراسیون آشپزخانه

  طراحان دکوراسیون داخلی در جدیدترین دکوراسیون داخلی مدرن در آشپزخانه‌ها با بهره گرفتن از  قفسه‌های معلق فلزی و کابینت‌هایی دارای ویترین شیشه‌ای، مسیر عبوری برای ورود نور کافی به‌ همۀ قفسه‌ها برای مشاهدۀ ظروف و اجزای کابینت بازکرده‌اند. این طراحی با توجه به خلاقانه بودن آن راهی است که از طراحی کلاسیک فضای آشپزخانه فاصله گرفته و در کنار کاربردهای معمول آشپزخانه، جلوه‌ای بسیار زیبا به دکور آشپزخانه بدهیم. ( دکوراسیون آشپزخانه )

   

  تفاوت کابینت مدرن با کلاسیک (دکوراسیون آشپزخانه)

  • ز میز ناهار خوری و یک منبع نور وروشنایی در بالای سر میز بجای جزیره بادرنظر گرفتن متراژ خانه استاده می کنند.
  • تعدادصندلی و رنگ آن به سلیقه خودتان مربوط است
  • از بین کابینتی ها به جای کاشی ها استفاده می شود
  • کابینت ها از بالا یوارها نصب می شود و جای بیشتری دارند
  • از کابینت های براق بجای مات استفاده می شود.
  • از رنگ قهوه ای تیره برای کفپوش و کابینت استفاده می شود
  • از روستیک برای لکه گذاری استفاده می شود. ( دکوراسیون آشپزخانه )
  • اهمیت نور پردازی متمرکز
  • از ترکیب رنگی سفید وسایر رنگ ها بسیار در نمای کابینت
  • استفاده ازحس صنعتی بودن با دو رنگ سفید و طوسی
  • استفاده از لوازم برقی مات و تیره بجای سفید
  • امکان استفاده از جزیرهدر وس خود آشپز خانه بدون تفکیک دو فضا آشپز خانه و بقیه خانه
  • استفاده از پنجره های بزرگ برای ورود نور طبیعی به آشپز خانه
  • استفاده از رنگ های مختلف برای کابینت درمتراژ های متفاوت مثلا اگر آشپزخانه متراژکمی دارد به هیچ عنوان از کابینت های قهوه ایاستفاده نمی کنند چون باعث می شود فضا کوچکتر دیده شود.
  • استفاده از رنگ ها و فضاهایی که مورد مقبول بانوان ایرانی است.
  • استفاده از شلف ( دکوراسیون آشپزخانه )
  • اگر از کابینت های تیره در متراژ بزرگ استفاده می شود حتما از منابع نور بسیار زیادی استفاده شود.
  • امروزه بجز چوب از کابینت های با جنس هایگلاس ،ام دی اف به جای کابینت های فقط چوبی یا فلزی ستفاده می شود.
  • بین کابینت ها از کورین براق استفاده می کنند.
  • استفاده از دوعدد سینک بجای یک سینک

  قرار دادن فر در کابینت بعنوان نقطه‌ی کانونی در دکوراسیون آشپزخانه

  جدا از کاربردی بودن این چینش، انتخابی مدرن و شیک برای آشپزخانه‌های مدرن محسوب می شود.

  گزینش رنگ‌های ترند ( دکوراسیون آشپزخانه 

  در مدرن ترین تونالیته‌های رنگ‌هایی مثل سبز، سبز آبی، آبی اقیانوسی یا ترکیب سبز با خاکستری و در بعضی از طرح‌ها تلفیقی از رنگ‌های گرم‌تر مانند مرجانی بکارگیری شده است.

  متریال مورد استفادۀ پرکاربرد در دکوراسیون آشپزخانه

  با یک نگاه به مدرن ترین دکوراسیون داخلی آشپزخانه مشاهده خواهیم کرد که بهره گیری از سنگ مرمر در تعداد زیادی از سطوح آشپزخانه برای طراحان بسیار محبوب است. ویژگی این تلفیق این است که مرمر در ترکیب با چوب، ظاهری فوق‌العاده شیک تولید می نماید.

  تطبیق با محدودیت فضاهای شهری

  موقع طراحی دکوراسیون آشپزخانه ی خودتون بهتر هستش که چند نکته رو مد نظر داشته باشید:

  نکات مهمی که در طراحی آشپزخانه تاثیر گذار است را در زیر به صورت اجمالی مورد بررسی قرارمی دهیم :

  اولین نکته فضای قرار دادن لوازم است که هم باید کارایی داشته باشد وهم به راحتی در دسترس باشد. مثلا برای قرار دادن ماشین ظرفشویی از مکانی نزدیک به سینک استفاده کنیم .

  داشتن فضای لازم ومورد نیاز در طراحی آشپز خانه بسیار مهم است .برای آشپزی و سایر عالیت ها به فضایی به عرض یک متر نیاز داریم .

  ارتفاع مناسب قرار دادن فر و اجاق متناسب با شرایط مان مثلا در نظر گرفتن سن کودکان

  قرار دادن سطل زباله تو کار ( دکوراسیون آشپزخانه )

  استفاده از اجاق گاز رو میزی

  استفاده از پنتری

   

   

  دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۲۲

  امروزه با سازه های نو و متصل شدن آشپزخانه به سایر بخش ها، دکوراسیون آشپزخانه اهمیت زیادی برای زیبایی خانه دارد. به همین علت می باشد که دکوراسیون آشپزخانه بسیار مهم است. اسبابی مثل یخچال، اجاق گاز، قابلمه، تابه و غیره بایستی در قسمت مناسبی قرار داشته باشند. برای خانه های کوچک ایرانی طراحی ایده آل و استفاده بهینه از محیط آشپزخانه سبب پر و خالی شدن آشپزخانه نمی شود. در این نوع منازل معمولا جلوی آشپزخانه باز می‌باشد تا فضا بزرگتر بشود.

  دکوراسیون آشپزخانه

  دکوراسیون آشپزخانه قسمتی بسیار مهم از دکوراسیون داخلی هر خانه می‌باشد، چرا که تمام اعضای خانواده به علت‌های گوناگون روزی چندین مرتبه به آشپزخانه می روند، از این رو نظم و ترتیب بسیار اهمیت دارد. از سویی محیط آشپزخانه های مدرن از اتاق نشیمن به وضوح قابل مشاهده می‌باشد، به همین دلیل انتخاب کابینت های زیبا برای تزئین آشپزخانه اهمیت به خصوصی دارد.

  اگر کابینت های چوبی برای کار ساخته شده اند، می توانید همه چیز را در آنها قرار دهید و آشپزخانه را متفاوت نشان دهید. بنابراین با توجه به نیاز بازار و سایر افراد، آشپزخانه گامی در عرصه جدید است و با طراحی جدید مورد توجه عموم قرار گرفته است. 

  بازساز دکوراسیون آشپزخانه

  آشپزخانه قلب خانه است و حس گرما را به خانه می آورد. همچنین فضایی برای تعاملات خانوادگی به حساب می آید، بنابراین داشتن محیطی مدرن و شیک ضروری است. بازسازی یک روش بسیار راحت و اقتصادی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه سنتی است. 

  بازسازی علاوه بر اقتصادی بودن می تواند به افزایش فضا و کارایی نیز کمک کند. تغییراتی مانند تغییر کف یا افزایش نور و رنگ دیوارها در بازسازی آشپزخانه بسیار مهم است اما بدون شک بیشترین تاثیر آن تعویض یا تعمیر کابینت ها خواهد بود. اگر نمی خواهید کابینت ها را عوض کنید، می توانید درها و صفحه رویی را عوض کنید. این تغییرات می تواند در مدرن شدن سبک آشپزخانه موثر باشد.

  نکات اولیه طراحی دکوراسیون آشپزخانه

  محدودیت و کاهش فضا در آپارتمان‌های شهری سبب ایجاد خلاقیت‌هایی از سوی طراحان دکوراسیون می شود. ازجمله این خلاقیت‌ها می‌توان به بهره گیری از مبلمان یک شکل برای آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق‌خواب و ترکیب این مبلمان با رنگ و ساختار دیوارها اشاره داشت. (دکوراسیون آشپزخانه)

  نکات بسیار مهم در دکوراسیون آشپزخانه

  دکوراسیون دکوراسیون آشپزخانه هوشمند

  آشپزخانه های مدرن و جدید بیشتر از این که یک زرق و برق زیادی داشته باشند، کاربر بسیاری داشته و ارزش افزوده‌ی چند برابری برای ساکنین خانه بفراهم خواهد کرد. وسایل، نور و حتی شیرهای آب هوشمند، در دکوراسیون آشپزخانه هوشمند نیز بی تأثیر نیستند. آشپزخانه های مدرن وجهی تکاملی در طراحی و دکوراسیون منازل مسکونی بشمار می روند. در حقیقت، آشپزخانه‌های جدید و مدرن از مرحله اول هوشمند دیزاین خواهند شد. در آشپزخانه های سنتی، سنسورها و اجزای هوشمندسازی با هدف آسایش صاحب خانه تعبیه خواهند شد.

  شیرهای آب هوشمند که با تشخیص حضور دست در زیر آن‌ها عمل می‌کنند، دستگاه قهوه ساز که به صورت هوشمند و ساعت از قبل معین قهوه آماده می‌کند و روشنایی هوشمند که می‌تواند به گوشی های هوشمند و یا تبلت متصل و از طریق آن کنترل شود، اجزای اصلی در دکوراسیون آشپزخانه‌ هوشمند هستند.

  دکوراسیون آشپزخانه

  دکوراسیون آشپزخانه مدرن سیاه و سفید

   

  با وجود این که کابینت های سفید رنگ به عنوان سبک اصلی آشپزخانه های کلاسیک محسوب می‌شوند اما به مرور زمان در حال تغییر سلیقه بازار، برای استفاده از رنگ های تیره هستیم و طراحی دکوراسیون آشپزخانه سیاه و سفید بیشتر توسط مردم مورد استقبال قرار می‌گیرد. این تغییر، از طراحی های جزیره‌هایی با رنگ‌های متفاوت آغاز می‌شود. برای صفحه رویی کابینت در این طراحی ها می توان از کوارتز نیز استفاده کرد.

  دکوراسیون آشپزخانه سفید

  رنگ سفید بخصوص در کشور ما باب طبع سلیقه همه افراد بخصوص خانم ها هست، به علت اینکه فضارا بسیار بزرگ وتمیز نشان میدهد ،اما نیاز به تمیزی کاری مداوم دارد.

  برای فضای کوچک وبزرگ بسیار متناسب هست و منبع نور کمتری نسبتبه سایر رنگ ها بخصوص رنگ تیره می خواهد و اگر از کابینت های سفید براق استفاده کنیم خودش منعکس کننده نور است.

  از کابینت های سفید می توان برای تلفیق دو سبک مدرن وسنتی استفاده کرد.

  برای اینکه فضای این آشپزخانه را ازبی روحی در آوریم از کفپوش گرم استفاده کنیم. از فضای بین کابینتی رنگ دار استفاده کنیم مثلا اگرفضای بین کابینتی رنگهای طبیعی داشته باشند فضا به سمت کلاسیک میرود.

  نکته بسار مهم در نظر گرفتن ابعاد یک دست ومنظم کابینت ها است که ایجاد حس آرامش می کند. از اجاق گازهایی با طرح هلال و خطوط نرم استفاده کنیم که طراحی را مدرن می کند .

  از رنگ های تیره به عنوان متعادل ردن فضا دربرخی از قسمت ها استفاده کنید.

  گروه آمتیس نگار با داشتن سالها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون آشپزخانه مناسبی را با توجه به رویای شما به نقش می کشد.

  طراحی داخلی آشپزخانه بارنگ تیره

  رنگ تیره وبخصوص طوسی باعث میشود فضای آشپزخانه در میان رنگ سفید دیوارها کاملا بچشم بیاید. و این امکان را میدهد که بتوانید لوازم آشپزخانه را بارنگ گرم انتخاب کنید وآشپز خانه مدرن داشته باشید.

  رنگ های تیره در کناررنگ های روشن مثل قهوه ای بسیار کاربردی وچشم نواز هستند. رنگ های تیره نیاز به منبع نور بسیار مناسبیدارند و استفاده از لکه گذاری رنگی درآن اهمیت زیادی دارد.

  با تماس با گروه طراحی  دکوراسیون داخلی آمتیس نگار برای طراحی آشپزخانه خود مشاوره بگیرید.

  طراحی دکوراسیون آشپزخانه با طراحی رنگی

  استفاده از رنگهای متفاوت خیلی درسلیقه ایرانیان برای رنگ های کابینت نیست اما داشتن رنگهای روشن وبراق آشپز خانه را شاد و پاکیزه وبسیار آرامش بخش میکند. و اگربایک دکوراسیون مدرن همراه شود بسیار چشم نواز می شود.

  • برای داشتن کابینت های اشرافی از رنگ بنفش استفاده می کنند .از این رنگ برای ایجاد کنتراست با بقیه رنگ ها استفاه می شود.
  • برای داشتن حس تازگی وطراوت از دو رنگ قهوهای وسبزاستفاده کنید.
  • از رنگ سبز برای مکمل رنگ طوسی باعث ایجاد جذابیت بالای بصری در افراد می شود.
  • استفاده از رنگ قهوه ای در کنار رنگ های خنثی
  • ایجاد تضاد با استفاده از دورنگ سفید و مشکی با اصول صحیح ( دکوراسیون آشپزخانه )
  • بکاربردن کرم ، سفید وسبز که رنگ های موجود در طبیعت هستند ودر ناخود آگاه عناصرطبیعت را ترسیم میکند با رنگ های خنثی ایجاد دلگرمی وصمیمیت ایجاد تنوع میکند.

  نمونه طراحی کابینت آشپزخانه سیاه ( دکوراسیون آشپزخانه )

  دکوراسیون آشپزخانه

  رنگ های تیره می‌توانند بشکل بسیار کم و ملایمی و یا بهمراه سایه های رنگی هم خانواده در دکوراسیون آشپزخانه مدرن و جدید بهره گیری بشوند. رنگ‌های آبی و سبز طرفدارران بسیاری دارند، این در حالیست که می‌توان از رنگ های مشکی، آبی سیر، سبز روشن یا حتی ارغوانی هم در آشپزخانه منزل بهره گرفت. آشپزخانه هایی دارای رنگ های تیره، از جذابیت بالایی برخوردار بوده و احساس لوکی بودن و مدرنیته را به راحتی القا می کنند.

  رنگ های تیره در دکوراسیون آشپزخانه خانه، اگر هوشمندانه و از طبق اصول طراحی و دیزاین بشوند، یک تم بسیار جذاب به آشپزخانه خواهند بخشید.

  دکوراسیون آشپزخانه

  بهره گیری از ترکیب فلزات در دکوراسیون آشپزخانه مدرن

  اضافه نمودن فلز به ساختار محیط، مخصوصاً اگر به درستی و طراحی و اجرا بشوند، ماهیت خاصی را به طراحی دکوراسیون آشپزخانه خواهد داد. فلزات طلایی، نقره‌ای و استیل، همواره جزوجذاب ترین عناصر در دکوراسیون داخلی بشمار می روند. فلز، بطور کلی به عنوان لایه نهایی نصب و طراحی خواهد شد.

  از دیگر روش ها جهت اضافه کردن فلز به محیط آشپز خانه، میز و صندلی و لوازم جزیره به صورت ترکیب با فلزات می باشد که در طراحی و دکوراسیون آشپرخانه خانه بسیار مؤثر خواهند بود.

  هود در دکوراسیون آشپزخانه

  دکوراسیون آشپزخانه

  از موارد اساسی جهت طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن هود می باشد. این وسیله می‌تواند بعنوان هسته مرکزی مورد تمرکز در فضای آشپزخانه مورد توجه قرار گیرد. غاباً در طراحی داخلی خانه، هود روی یکی از دیوارهای آشپزخانه قرار دارد. چنانچه فضای پخت و پز را در جزیره مشاهده کرده باشیم، هود در قسط ان قرار دارد و می‌توان با طراحی هوشمندانه‌ی کانال تهویه هوا (معمولاً با فلز)، ماهیتی منحصر برای آشپزخانه فراهم کرد.

  دکوراسیون آشپزخانه

  تاثیر چینش لوازم برقی در دکوراسیون آشپزخانه

  در طراحی دکوراسیون آشپزخانه های جدید و مدرن، چیدمان لوازم برقی، مثل یخچال، لباسشویی، فر، گاز و … اولویت دارند. پس از طی کردن این قسمت، بایید به انتخاب وسایل آشپزخانه توجه داشته باشیم. چیدمان هر کدام از لوازم، به موارد بسیاری بستگی دارد، ولی انتخاب این لوازم، باید در هماهنگی با طرح و متناسب با کاربردهای افراد مورد توجه قرار گیرد.

  لوازم برقی توکار مانند ماکرو ویو، با طراحی های دارای تنوع در بازار جهانی وجود دارد و طراح قادر است با آگاهی کافی از احتیاجات کاربران، طرح و مدل موردنظر خود را اجرایی کنند.

  طراحی اپن آشپزخانه های مدرن

  دکوراسیون آشپزخانه

  ورقه های رویی کابینت ها، با توجه به ایده‌ی اصلی طراحی گزینش می شوند. رنگ، جنس و دوام و ماندگاری، فاکتورهای اصلی در انتخاب صفحات کابینت آشپزخانه می باشند. رنگ های سفید، مشکی، در دکوراسیون آشپزخانه های مدرن برای صفحات، طرفداران بسیاری دارند، در شرایطی که، بطور کلی در صفحات چوبی و یا طرح چوب، خود رنگ چوب ها محبوبیت بسیار بالایی خواهند داشت.

  دکوراسیون آشپزخانه

  طراحی و دکوراسیون آشپزخانه جزیره ای

  جزیره، امروزه در دکوراسیون آشپزخانه توجه بسیاری از طراحان را به خود در پروژه های مختلف جلب کرده است. بر اساس تعریف های امروزی از، جزیره محلی برای دورهمی بشمار می رود و در آستانه توجه افراد قرار داردد. جزیره، پل ارتباطی اصلی آشپزخانه های خانه بشمار می روند، به صورتی که دسترسی آسان به همه‌ی کابینت ها و کشوها برای افراد آسان باشد.

  دکوراسیون آشپزخانه

  هنگامی که بعنوان مثال از سینک استفاده نمی‌کنیم، صفحه ای که از رنگ و جنس کابینت پوشیده شده است می باشد، روی آن پوشانده می شود. در نهایت نمای کلی آشپزخانه، دارای نظم و ترتیب بیشتر خواهد بود و با ایده اصلی طراحان همخوانی بسیاری خواهد داشت. دکوراژ

  در دکوراسیون آشپزخانه چه ملاک‌هایی را باید مدنظر قرار دهیم؟

  فضای اپن یا کانتر آشپزخانه

  • تعداد و جانمایی کابینت
  • رنگ و طرح دیوارها
  • رنگ کابینت ها
  • فضای غذاخوری
  • صندلی اپن
  • جنس کابینت ها
  • ظروف
  • رنگ و طرح کف
  • تزیینات آشپزخانه
  • ابعاد کابینت ها
  • روشنایی
  • فرش آشپزخانه
  • مدل کابینت ها

  همانگونه بالاتر گفتیم ملاک‌های بسیار زیادی وجود دارند که هر یک از آنها نیز شامل مواردی خواهد شد.

  دکوراسیون آشپزخانه کوچک

  این روزها بعلت محدودیت در ساخت زمین و خانه سازی، منازل کوچکتر شده و مساحت آشپزخانه ها نیز به همین نسبت کمتر شده است. اما نکته حائز اهمیت این است که با استفاده از اصول و ترفندها از این فضا نهایت استفاده را ببرید. دکوراسیون آشپزخانه مدرن بیشتر برای آشپزخانه های کوچک مناسب است. چون اصولی که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن وجود دارد به بزرگتر کردن فضای آشپزخانه کمک بسیای خواهد کرد. استفاده از رنگ های روشن، طرح های دور از جرم و بلندتر نگه داشتن سقف آشپزخانه نیز کمک کننده خواهد بود.

  خرید وسایل آشپزخانه متناسب با سبک اصلی خانه بسیار مهم است، یعنی اگر دکوراسیونی مدرن را انتخاب کنید و از رنگ های ساده و خنثی برای دیوارها مانند سفید و خاکستری به جای عناصری که در دکوراسیون سنتی آشپزخانه استفاده می شود، استفاده کنید. از فرشی که در آشپزخانه استفاده می‌کنید استفاده نکنید، یا اینکه پرده‌ها باید با سبک طراحی کلی مطابقت داشته باشند تا فضای آشپزخانه بهتر شود.

  طراحی داخلی دکوراسیون داخلی برای آشپزخانه کوچک

  درآشپزخانه کوچک باید فضا تا حد امکان کاربردی باشد، از کابینت‌ه ابا رنگ روشن استفاده شود، از کابینت ها زیاد متناسب با فضا استفاده شود تا فضا شلوغ به نظر نیاید، اگر قرار به گذاشتن جزیره است از اجاق گاز و یا سینک برای قرار دادن روی آن استفاده شود، برای دلپذیر شدن فضا از نقش ها وطرح های شلوغ استفاده نکنید.

  دکوراسیون آشپزخانه

  امروزه با توجه به کوچک بودن فضای خانه ها بخصوص آشپزخانه گروه طراحی داخلی آمیتیس نگار طراحی زیبا و دلخواهی را از آشپزخانه متناسب با شرایط شما انجام می دهد.

  دکوراسیون آشژزخانه

  کنتراست رنگ درب ها و رویه کابینت در دکوراسیون آشپزخانه

  یکی از ایده‌های دکوراسیون آشپزخانه، بهره‌گیری از رنگ‌های متضاد برای کابینت‌ها می‌باشد.

  دکوراسیون آشپزخانه با بهره‌گیری از کابینت های تیره

  می توانیم از نظر بصری رنگ‌های دارای تضاد در رنگ کابینت ها و دیوارها مورد بهره‌گیری قرار دهیم.

  دکوراسیون آشپزخانه مینیمال

  با درنظرگرفتن مشخصات مدل مینیمال، آشپزخانه مینیمال نیز با رنگ‌های روشن و خنثی و کمترین تزیینات و با سطوح صاف و خالی از جزییات یا تزیینات بسیار طراحی بشود.

  طراحی دکوراسیون آشپزخانه آمیتیس نگار

  طراحی داخلی خانه یکی از مهم ترین ارکان های زیبایی خانه است اگر بدون در نظر گرفتن طراحی داخلی شروع به تغییر خانه وخرید لوازم کنیم یک فضای آشفته و نا کار آمد خواهیم داشت. قبل از خرید لوازم خانه و تغییر در فضای داخلی خانه با مشاورین ما در گروه طراحی آمیتیس نگار تماس بگیرید. دکوراسیون آشپزخانه

  یکی از مهمترین مکان هایی که به عنوان قلب خانه است و تاثیر زیادی در زیبایی و کار آرایی خانه دارد آشپزخانه است.

  آخرین مقالات

  طراحی و ساخت ویلا در کردان
  خدمات
  آمیتیس نگار

  طراحی ویلا کردان

  طراحی ویلا کردان طراحی ویلا در کردان نیاز به دانش، تجربه و تخصص در زمینه معماری دارد و هر فردی که در این زمینه دانشی

  ادامه مطلب »

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  به این صفحه امتیاز دهید