بازسازی خانه

بازسازی خانه

منزل های مسکونی که در آن زندگی می کنیم، امکان تغییر دارند یعنی قابل بازسازی می باشند. این خانه ها در طی سال ها، فرسوده می شوند و در ویژگی های عملکردی و زیبایی آنها ایراداتی بوجود می آید که در آن زمان نیاز به تعمیر پیدا می کنند (موسسه های بازسازی خانه و نوسازی به همین علت تشکیل شده اند). اما تعمیرات و بازسازی ساختمان تنها برای اشخاصی که می خواهند خانه ی خود را مدرن (جدید) کنند نیست.

البته که برای خیلی از افراد خانه ای را با قیمت مناسب خرایداری می کنند، خانه ای که ممکن است سالیان سال خالی و بدون هیچ گونه سکنه بوده باشند و معمولا احتیاج به بازسازی دارند تا قابل سکونت شوند. بعد از اینکه ملک را بازسازی کردید، قیمت خانه مورد نظر به مراتب افزایش می یابد که می توانید سود خوبی را کسب کنید.

مهم ترین واساسی ترین خدماتی که شرکت گروه طراحی آمیتیس ارائه میدهد تعمیر و بازسازی منزل وساختمان است.

در این مقاله به فرآیند ساخت و ساز و بازسازی پرداختیم . و به این سوال پاسخ دادیم که آیا ساخت منازل قدیمی مفید است یا خیر.

بازسازی خانه به چه صورت انجام میشود ؟

تعریف صحیح بازسازی به مجموعه کارهایی میگویند که براساس آن یک سری تغیرات کم یا زیاد یا دربنا و یا به صورت جزئی در ظاهر بنا صورت میگیرد .مقاوم سازی و ضد زلزله شدن ، نوسازی منزل ، بازساسی بنای فرسوده ، بالابردن کیفت فضا و ساختار خانه هدف اصلی بازسازی خانه است .

اما تغییرظاهر ساختمان ویا ظاهر یک بنای فرسوده و ایجاد تغییر وجذابیت در آ ن را میتوانیم به عنوان دیگر اهداف آن  نام ببریم .

کار بازسازی یک بنا نسبت به ساخت یک ساختمان جدید هزینه ی بالایی داد .میزان زمان بیشتری را هم می طلبد وبرای دوستداران محیط زیست تولید زباله های زیاد ساختمانی اصلا خوشآیند نیست و برای بقیه ی ساکنین و همسایه ها هم مزاحمت صوتی زیادی را ایجاد میکند.

برای دریافت مشاوره  رایگان و رسیدن به خانی رویایی تان با گروه طراحی داخلی آمیتیس نگار تماس بگیرید .

دلایل مهمی که باعث پرداختن به امر بازسازی خانه می شود عبارتند از :

تغییر نقشه نا کارآمد خانه

ایجاد تنوع در دکوراسیون داخلی خانه

زیبایی سازی خانه

مدرن سازی منزل مطابق با آخرین مد روز

مقاوم سازی در مقابل زلزله

بهینه شدن فضای داخلی ساختمان برای کاربر

در بازسازی خانه چه کارهایی را باید در اولویت قرار دهیم ؟

بطور کلی امور بازسازی منزل دو نوع دارند. نوع اول با هم همپوشانی دارن و نوع دوم تقدم و تاخر. همپوشانی به معنای این است که این امکان وجود داشته باشد که دو یا بیشتر کارها را بتوان در واحد ساختمانی انجام دهیم. در مقابل تقدم و تاخر یعنی نتوانیم بیشتر از یک کار را در یک واحد آپارتمانی انجام داد. بعلت وجود کارهای زیاد و تقدم و تأخر آنها، بهتر است برای بازسازی خانه، بر اساس راهنمای بازسازی ساختمان اقدام کنید.

سرامیک کاری، گچکاری به راحتی نمی‌توانند با یکدیگر همپوشانی داشته باشند. گچ روی سرامیک بعد از مدتی ریخته می‌شود، سرامیک دچار شکستگی می شود و یا هنگام نصب، امکان جابجایی دارند. توصیه می‌کنیم ابتدا گچکاری صورت پذیرد، سپس سرامیک کاری را انجام دهیم.

هزینه بازسازی خانه در تهران

بازسازی خانه

البته که برای بازسازی خانه یا یک ساختمان، ابعاد هر بخش از کار، کیفیت مواد اولیه مصرفی، قیمت دستمزد استادکارها، برق کارها، تاسیسات، تخریب فضاها و هزاران موارد دیگر مورد توجه قرار می‌گیرد. علاوه اینکه مدت زمان انجام پروژه بازسازی منزل نیز پارامترهای مشخص کننده ای در قیمت خواهد بود. تمامی مواردی که در بالا اشاره کردیم با موارد جزئی کامل بر اساس بودجه و طرح مورد نظر شما در مورد بازسازی ساختمان یا واحدتان ارائه خواهد شد که این موردها با در نظر داشتن بودجه و شرایط مدنظر قابل تغییر می باشد.

درباره همین مسئله شرکت ما اقدام به تهیه پروپوزال یا پیش فاکتورهای دقیق با کیفیت متریال مصرفی متنوعی در بازسازی منزل می نماید. آن را در اختیار کارفرما قرار می دهد تا براساس بودجه و سلیقه خود مشخصه مناسب را انجام دهد. برای داشتن یک خانه مورد پسند خود، تیم بازسازی خانه آمیتیس نگار با حساب کردن دقیق تمامی نکته های ذکر شده، آمادگی این را دارد که بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه دهد.

بازسازی خانه و نوسازی دیوارها

هنگامی که صحبت از بازسازی منزل می شود ابتدا گزینه ای که به فکر خودتان می رسد احتمالا تغییر رنگ دیوارها خواهد بود. همچنین اگر در منزل تغییرات کلی یا اساسی اعمال نکنیم تعمیرات دیوارها یا تغییر رنگ آنها موجب تغییر اساسی فضا و تغییر روحیه می شود که پارامتر ضروری در بازسازی خانه نیز به حساب می آید.

در کشور ما هم تعویض رنگ یا طرح دیوارها یک رسم کهنه است که که هروقت به خانه تکانی عید نوروز یا تغییر چینش فضای داخلی، طی زمان های مختلف انجام می گیرد.

همان جور که دانسته اید مشخصه های بسیاری به عنوان پوشش دیوارها در بازسازی منزل و ساختمان وجود دارند؛ سنگ دکوراتیو، شیشه تزئینی، تایل آلومینیومی، کاغذ دیواری، نقاشی و هزاران گزینه دیگر، همه‌ی اینها از جمله انتخاب هایی می باشند که در این مرحله گروه بازسازی ساختمان آمیتیس نگار به شما ارائه می دهد.

ما با در نظر گیری مورد هایی مانند شرایط محیطی، اصول معماری مورد استفاده در بنا و بودجه ای که در نظر دارید، می توانیم بهترین گزینه را برای بازسازی خانه به شما ارائه دهیم. احتمالا بتوانید با خرج هزینه ای کم و انجام تغییراتی مناسب بر روی دیوار به ابعاد مورد نظر و مورد پسند خود دست یابید.

طراحی در بازسازی داخلی خانه

یکی از مهم ترین علتی که در بازسازی خانه وجود دارد داشتن خانه ای نو با دیزاین به روز و ایده آل میباشد.طراحی باید ترکیبی از سلایق کارفرما و شخصی انجام گیرد با دقت کردن در رنگ ها مصالح چیدمان فضا و نورپردازی از موضوعات مهم در طراحی داخلی بازسازی یک خانه میباشد بعلت اینکه این موارد دراثر بازسازی خانه را برای ساکنین پررنگ کند.

ما در دفتر طراحی قبل ازآغاز کار بازسازی چند نمونه مختلف را به کارفرما ارائه میدهیم و با برنامه های سه بعدی نشان کارفرما میدهیم تا بتوانیم سلیقه کارفرما را بهتر درک کنیم و باید این را در نظر داشت که چیدمان های مختلف با هزینه های مختلفی وجود دارد و طبق خواسته ی کارفرما اجرا میشود.این موضوع باعث بالاتر رفتن کیفیت و حق انتخاب مشتری میشود.

بازسازی خانه

بازسازی خانه و نوسازی کف

با وجود اینکه دیوارها میتوان تغییرات دیگری هم در آنها بوجود اورد و در بازسازی خانه و ساختمان چشم گیر باشد، تعمیرات یا تغییر کف منزل می باشد و وقتی که مسئله کف مطرح می شود، می توان گزینه های زیادی را می توان نام برد. عبارتند از پارکت، سنگ، سرامیک، لمینت، اپوکسی و … که هر کدام از این موارد کاربری منحصر به فرد خود را در بازسازی ساختمان دارند.

گروه بازسازی خانه و نوسازی ساختمان آمیتیس نگار با توجه به شناخت ویژگی های کارفرما و آشنایی با شیوه زندگی آنها می تواند بهترین انتخاب را در مورد کف بنا در اختیار قرار دهد. زیرا مهم ترین روش برای انتخاب کف بنا مشورت با کارفرما یا مشتری و توجه به سلیقه و بودجه آنها است. تیم بازسازی منزل و ساختمان آمیتیس نگار با در نظر گرفتن شرایط بودجه و سلیقه شما می تواند بهترین و جامع ترین روش را به شما ارائه دهد.

قابل ذکر می باشد که امروزه در خانه های جدید کفپوشی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که هم به لحاظ اقتصادی و هم به لحاظ زیبایی بسیار مورد نظر است، کفپوش لمینت پارکت می باشد که علاوه بر سرعت نصب بالا از طول عمر بسیار بالایی نیز برخوردار است. بهره گیری از این کفپوش ها وقت تقریبی برای انجام امر بازسازی خانه و منازل را کاهش می دهد.

تفاوت بازسازی ، تعمیر خانه و نوسازی خانه

بازسازی خانه ( بازسازی منزل ) به معنای دوباره سازی خانه میباشد. ولی عکس این موضوع معنای دیگری دارد. بعضی از بازسازی‌ها حجم بالایی ندارند که به این کارهای جزئی و کوچک، تعمیرِ خانه می‌گویند. بعنوان مثال هنگامی که گچ دیوارهای خانه می‌ریزد.

بازسازی خانه

همچنین در مواقعی، حجم بازسازی منزل بیشتر از حد تصور می‌باشد. بطور کلی منظور از این حجم بالا تغییر در اسکلت کلی سازه می‌باشد. غیر از این حالت، خانۀ به نوسازی احتیاج پیدا خواهد کرد و خانه‌ای جدید ایجاد می‌شود. لازم به ذکر است در بازسازی خانه و ساختمان، جابجا کردن تعدادی از ستون‌ها امکان دارد رخ بدهد ولی اسکلت کلی ساختمان هیچ تغغیری نخواهد کرد.

بازسازی خانه بزرگ با حجم کاری بالا

اگر پروژه ی بازسازی خانه شما بزرگ باشد نمیتوان آنرا به یک فرد داد به این علت که هم بتواند بر روی نظارت انجام دهد هم بتواند خرید های مورد نظر را انجام دهد و همچنین برای حسابرسی و حساب کتاب پروژه آنرا بر عهده بگیرد

بهمین علت اگر هزینه ی بیشتری برای بازسازی خانه برای تیم پیمانکاری بپردازید بسیار مناسب تر است به این علت که کار بی کیفیت و نظارت فردی پیمانکار میتواند ضرر مالی بیشتری به خانه بزند و به هیچ عنوان توجیه اقتصادی ندارد ازین رو هرگز همچین ریسکی را نکنید و کار را بسپارید به تیم پیمانکاری تا کاری بی نقص و عالی داشته باشین

بازسازی منزل شامل چه اقداماتی می باشد ؟

بازسازی منزل ( بازسازی خانه ) یا بازسازی منزل همانند نازک کاری بوده و شامل مجموعه اقداماتی می شود که پس از سفت‌کاری صورت می‌گیرد. اگرچه مواردی هستند که قسمتی از سفتکاری هم در آنها انجام می‌گیرد اما بطور کلی، مرحله سفت‌کاری در بیشتر بازسازی ها امکان‌پذیر نیست. هدف از سفتکاری، مراحل پی کنی، ریختن بتن فونداسیون، کرسی چینی، تیر و ستون، بادبند، دیوار برشی، دیوارچینی و سقف می‌باشد.

گام‌هایی که شکل و شمایل کلی ساختمان را تشکیل می‌دهند. البته باید در نظر داشته باشیم که مرحله سفت کاری، اگر جزو بازسازی باشد بایستی مجوز نوسازی هم در اختیار داشته باشید. امور نازک کاری هم شامل اندودکاری، عایق کاری، سنگ کاری، کاشی کاری، نقاشی، برقکاری، تاسیسات و نصب در و پنجره می‌شود. ( بازسازی خانه )

چه بخش هایی از خانه نیازمند بازسازی است

بازسازی خانه بدو بخش تقسیم می شود : بازسازی داخلی که هدفش بهینه سازی و کاربردی کردن فضای داخلی ساختمان است .و بازسازی خارجی که هدفش بهبود ظاهر ساختمان ومقاوم سازی ساختمان است .

برای  تغییر فضای داخلی وخارجی ساختمان باید نظر کارشناسان این امر را بپرسید . به این منظوربا کارشناسان ماهر ومجرب ما در گروه طراحی آمیتیس تماس بگیرید.

۱ – تعمیرو بهسازی تاسیسات ضروری  :

بازسازی تاسیسات اساسی منزل مثل :تاسسیات مربوط به گاز ،برق ،آب و… میشود این تاسیسات شاهرگهای حیاطی یک خانه محسوب میشوند .گاهی اوقات باید کلا تغییر یابند وگاهی فقط با تعویض یک سری قطعات ویا تعمیر آن ها به صورت مناسب احیا می شوند .

و اگر این امر در بازسازی خانه مورد توجه ویژه قرار نگیرد. بقیه بخش های بازسازی بی تاثیر است.

انواع بهینه سازی تاسیسات :

انواع بهینه سازی (بازسازی خانه)

برق کشی با استفاده از متریال کاربردی ومقاوم

تعویض سیتم گرمایشی و انتقال انژی

تعویض لوله‌های انتقال آب و فاضلاب

بازسازی خانه در تهران

۲ – بازسازی و نوسازی سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی مهم ترین جزء در بازسازی داخلی است که دارای تاسسیات مربوطه زیاد  و متریال های بسیار متفاوتی است . که با گذشت زمان و بازسازی خانه ها در ایران تغییرات بسیار زیاد وچشمگیری داشته است . به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • تعویض وتغییر توالت ایرانی
 • تعویض وتغییر توالت فرنگی
 • ساخت سیفون توکار
 • ساختن روشویی مدرن
 • ساخت و طراحی آینه مناسب رو شویی ( بازسازی خانه )
 • ساخت وطراحی کابینت روشویی
 • بازسازی کاشی و سرامیک با کاشی ها و سرامیک های مدرن
 • امکانات سقف و طراحی فضا
 • قفسه های توکار
 • نور پردازی متمرکز و کاربردی
 • کابین دوش
 • طراحی وتن ( بازسازی خانه )
 • جکوزی
بازسازی خانه | بازسازی سرویس بهداشتی

۳– بازسازی آشپزخانه خانه 

برای بازسازی منزل باید بازسازی مناطق مختلف مورد نظررا لیست کرد و هزینه های مختلف ویا گاهی هزینه های احتمالی باید برنامه ریزی کرد. برای آشپزخانه هزینه هایی چون تاسیسات گرمایشی ،هزینه سیستم پخت وپز، کابینت ،نور پدازی و شیرآلات و…باید حساب شود .

آشپزخانه به عنوان قلب خانه جایی که امکانات اساسی و اصلی خانه در آنجا وجود دارد. و اینکه  به عنوان فضای اصلی برای جمع شدن خانه است . این قلب دارای زیر سازهای اصلی واساسی چون تاسیسات و همچونین در زیبایی خانه بسیاربسیار مهم است. بازسازی خانه

امروزه با توجه به آمدن امکانت جدید، غیر مناسب بودن تاسیسات ، کاربردی نبودن فضا آن بازندگی امروزه اکثر خانواده های ایرانی به بازسازی آن میپردازند.

 • بازسازی لوله های خانه
 • سیستم تهویه
 • بازسازی شیر آلات وسینک
 • نصب گز رو میزی
 • راه اندازی فر توکار
 • نصب کابیت کاربردی
 • راه اندازی هود مدرن
 • نصب کاشی مناسب
 • نصب بین کابینتی
 • بازسازی سیستم انقال گاز ohki
 • ونور پردازی مناسب
بازسازی آشپزخانه \ بازسازی خانه
بازسازی خانه در تهران | بازسازی آشپزخانه

۴ – نوسازی کابینت

 کابینت های هر خانه ی بیشترین فضا برای جا دادن و سروسامان دان به لوازم منزل است  که حتما باید به صورت کاربردی و مناسب با خواست خانواده طراحی شود اما نکته مهم دیگر این است که در زیبایی و جذابیت خانه تاثیر میگذارد. شما میتوانیید فقط با تغییر کابینت یک تغییر بزرگ وارزان را برای خانه ی خود اعمال کنید. امرزه با توجه به تنوع کابینت ها دست طراحان باتوجه به سلیقه وخواسته ی شما باز است.

گاهی یک بازسازی خانه فقط به تعویض کابینت می انجامد اما در برخی اوقات نیاز به تغییرات اساسی تری هم است .

مثلا ممکن است سبک و بافت خانه مدرن باشد اما کابینت های کلاسیک داشته باشد در این صورت افراد کبینت ها را مدرن کرده و در کل فضای دکوراسیون مدرن را در خانه ی خود اجرا میکنند .

۵ – نوسازی و بازسازی استخر خانه

مهم ترین نکته در بازسازی استخر بازسازی و نوسازی تاسیسات است که باید به آن توجه کرد وچون مساحت  خانه های دارای استخر زیاد است . این امر در بازسازی خانه کمی هزینه بر است.

قدیمی بودن وناکارمد شدم تاسیسات باعث میشود تا استخر کارایی مناسب نداشته باشد وباعث جمع شدن انواع حشرات و غیر مفید شدن فضا می شود .

از دیگر کارهایی که گروه طراحان آمیتیس انجام میدهند طراحی سونا وجکوزی برای استخر شماست.

۶- بازسازی خانه و نوسازی سیستم سرمایش و گرمایش ( بازسازی منزل )

ازمهمترین عوامل راحتی و از اقلام ضروری یک خانه سیستم گرمایش وسرمایش است . که باید مورد قبول تمام افراد ساکن آن منزل قرار بگیرد کولر آبی ، پکیج ،شوفاژ ،فن کویل  ،سیستم گرمایش کف ،کولر گازی ، موتورخانه ،چیلر را می توان از انواع سیستم های گرمایش وسرمایش نام برد.

این سیستم ها به دلیل اینکه زیاد مورد استفاده قرار میگیرند دچار فرسودگی و آسیب میشوند . و بعد ازفرسایش انرژی زیادی را هدر میدهند و کارآیی مورد نظر راندارند .برای همین با بهسازی و بازسازی خانه میتوان دوباره کارایی لازم را به آن ها برگرداند .

۷– نوسازی و طراحی مجدد سقف

نوسازی و طراحی مجدد برای سقف که نیاز به نور پردازی هم دارد از جمله به‌سازی های زیبا برای منزل شما است که باتوجه به هزینه پایین متواننید جذابیت ویژه ی را به منزلتان ببخشید .

از انواع این زیباسازی ( بازسازی خانه ) را میتوان به طور خلاصه  :اجرای سقف کا ذب ، پی وی سی ، نور پردازی مخی و مدرن ، اعمال سقف کش سان و گچ بری نامید.

بازسازی خانه در تهران | بازسازی آشپزخانه

۹- تعمیر آسانسور 

آسانسور هم به دلیل استفاده ی زیاد باید سیستم های فنی ، مکانیکی ،برقی آن حتما در بازسازی خانه مورد توجه قراربگیرد .و برای داشتن جلوه زیبا بازسازی ئ زیبا سازی کابین به شدت مورد توجه است .

۱۰ – نوسازی و زیبا سازی حیاط ویا محوطه ی خارجی

این نوع از بازسازی خانه برای زیباسازی هر محوطه ی خارج از محیط اصلی منزل به منظور زیبا سازی و بالا بردن کیفیت وکارایی این مناطق انجام میشود .پارکینگ ، راه پله ،حیاط ،تراس و….میباشد.

که میتوان به تعویض کف پوش،نصب چراغ ،تعمییر ومرمت دیوار ، اضافه کردن تاسسیات برقی وغیره اشاره کرد.

۱۱ – بهسازی و زیباسازی روف گاردن 

روف گاردن بسیاردر خطر آسیب  ها طبیعی چون آفتاب و بارش باران  و برف  است . وجود گل وگیاه موجود در آن هم  خطر آسیب را بالا میبرد .

برای جلوگیری از این خطرات باید به حرص کردن گیاهان ، ترمیم فضاهای نیاز به تعمیر و بازسازی خانه پرداخت .

به جز ظاهر بخش های مهم تاسیساتی مثل لوله های آبیاری ،آلاچیق ، منقل ، و… را بسیار مورد توجه قرار داد .

۱۲ – بهسازی زیبا سازی کف منزل

زیباسازی و نوسازی کف خانه علاوه برکاربردی بودن وایجاد امنیت بالا تاثیر زیادی در کیفیت و زیبایی بسیار بالای خانه دارد . این زیبایی علاوه برکف تاثیر چشم گیری درزیبایی و معنای سایر عناصر فضا ایجا دمیکند . حتی هارمونی بالایی را در کل فضا می تواند ایجاد کند .

برای زیبا سازی کف میتوانیم از پارکت ،لمینت ،سنگ ، سرامیک ،اپوکسی  استفاده کنیم . اما باید قبل از هرگونه تغییر در کف باید از سلامت لوله ها ی سیتم گرمایش و سرمایش و انتقال  انرژی مطمعن شویم  وگرنه این نوع سازی بی فایده خواهد بود و چیزی جز هزینه اضافی برای ما ندارد. 

برای استفاده بهینه وعدم پرداخت هزینه اضافی میتوانید با مشاورین گروه طراحی آمتیس نگار مشاوره بگیرین که علاوه برعدم هدر رفت پول تان ،به بهترین و مناسب ترین نوسازی و بهسازی فضاتان دست پیدا کنیید . تا فقط با یک بار هزینه به خانه ی رویایی تان دست یابید .

بازسازی خانه را از کجا شروع کنیم ؟

متوجه شدن این مسئله که آیا خانه نیاز به بازسازی دارد کار آسانی می باشد. بازسازی خانه دلایل زیادی می تواند داشته باشد اما دو دلیل اصلی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. اول این که محیط خانه دیگر برای شما جذابیت نداشته باشد و دلیل دوم اینکه خانه دارای مشکلاتی هستند. باید علاقۀ خود را درنظر بگیریم و طرح مد نظر خود را پیاده سازی کنیم. البته باید به بودجه و زمان کافی برای این کار توجه داشته باشیم.

بعلاوه برخی مواقع برای خانه یک سری مشکلات روی م‌دهد. امکان دارد این مشکل از سیستم گرمایشی یا سرمایشی خانه باشد، یا وجود سر و صدای بالا، رزوبت و نم دیوارها، بسته لوله‌ها و مشکلاتی مانند آن. برای رفع این مشکلات، باید زودتر نسبت به بازسازی خانه اقدام نمایید و میتوانیم بگوییم که بازسازی منزل، بهترین پیشنهاد برای حل بسیاری از مشکلات موجود برای خانه می باشد.

بازسازی خانه در تهران

شرایط بازسازی خانه در تهران ممکن است بسته به محل و منطقه متفاوت باشد. فراموش نکنید که یکی از مهم ترین کارهایی که در بازسازی خانه در تهران باید انجام دهید، اخذ مجوزهای لازم از شهرداری است. گاهی حتی تغییرات داخل ساختمان نیاز به مجوز از شهرداری دارد. بنابراین در لیست هزینه های خود برای بازسازی منزل در تهران هزینه اخذ مجوز لازم شهرداری را در نظر بگیرید.

همانطور که گفتیم شرکت در ساخت و ساز تهران یکی از سودآورترین روش های بازسازی خانه در تهران است. گاهی بافت قسمت هایی از شهر را عموماً فرسوده می دانند و نیاز به تخریب و بازسازی کاملاً ضروری است.

بازسازی خانه کوچک در تهران

یکی از دلایلی که افراد تمایل به بازسازی خانه در تهران دارند، افزایش تعداد خانواده است. با بازسازی منازل در تهران و ارائه یک برنامه کاربردی تر برای استفاده بهینه از فضا، می توانید راحتی بیشتری را برای اعضای خانواده فراهم کنید و خانه را به مکانی مناسب برای زندگی بیشتر افراد تبدیل کنید.

 

 

هزینه بازسازی خانه در تهران

بازسازی خانه در تهران می تواند هزینه های تعمیر را کاهش دهد. پس از چند سال، ساختمان های قدیمی اغلب نیاز به تعمیر دارند. لوله کشی ساختمان، سیم کشی ساختمان و هر چیز دیگری به مرور زمان دارای ایرادات اساسی خواهد بود و نیاز به تعمیر دارد. اما اگر منازل جدید بر اساس اصول اولیه ساختمان و مقررات شهرداری ساخته شوند از نظر ایمنی ایمن بوده و نیازی به تعمیر ندارند.

برای اطلاع از هزینه بازسازی منزل می توانید از شماره هایی که در پایین سایت درج شده، بنابراین کارشناسان پس از دریافت اطلاعات خانه، قیمت پیش بینی شده را به شما اعلام می کنند، اما در نهایت قیمت بازسازی خانه تهران پس از یک مدت زمان تعیین می شود.

بازسازی خانه باید توسط چه کسی انجام می‌شود ؟

به این سؤال باید شرایط مختلفی را درنظر بگیریم :

 • بازسازی خانه توسط خود افراد انجام شود.
 • اخ افراد مجرب و ماهر در این زمینه کار را واگذار کنید
 • از شرکت‌ها و مجموعه‌های متخصص در این زمینه درخواست کنید.

اگر خود افراد تجره و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشند و حجم بازسازی آنقدر زیاد نباشد، نیاز نیست هزینه بابت استخدام پیمانکار صزف کنید. ولی چنانچه هر کدام از ویژگی‌ها و شرایط ذکرشده را دارا نمی‌باشید، توصیه می‌کنیم خودتان این کار را انجام ندهید و حتماً از افراد متخصص در این زمینه بهره بگیرید.

آخرین مقالات

هنر پتینه کاری
مطالب
آمیتیس نگار

هنر پتینه کاری

ترفندهای لازم پتینه کاری برای تغییر دکوراسیون دیوار با فراگیری چند ترفند آسان، قادر خواهید بود دکوری چشم نواز برای دیوارهای اتاقتان ایجاد نمایید و

ادامه مطلب »
مراحل بازسازی خانه و آپارتمان
مطالب
آمیتیس نگار

مراحل بازسازی خانه

مراحل نوسازی (بازسازی) خانه روند نوسازی خانه ها بطور کلی دارای ۲ بخش می باشد. اولین آنها بازسازی زیرساختی می باشد که شامل تعویض بخش

ادامه مطلب »
طراحی باغ ویلا
مطالب
آمیتیس نگار

اصول طراحی باغ ویلا

اصول طراحی باغ ویلا بخش مهمی از یک پروژه ویلا مربوط می شود به محوطه سازی ،باغ سازی و طراحی لند اسکیپ که نیاز است

ادامه مطلب »
5/5 - (10 امتیاز)