بازسازی ویلا

بازسازی ویلا در شرایطی که خرید ویلا جدید مقرون به صرفه نیست گزینه خوبی است و می توانید با هزینه کم جلوه ای جدید به آن ببخشید. برای هر منظوری از بازسازی ویلای خود می توانید مراحل ساخت و ساز را به دست مهندسان ما بسپارید تا به صورت اصولی در مراحل مختلف انجام شود.

Perfection in Ponsonby pano

روش‌های بازسازی ویلا

بازسازی ویلا عموما بر اساس سبک یا نوع امنیت انجام می شود. در روش سبک شناسی تمامی عملیات بازسازی بر اساس سبک و نوع معماری ساختمان انجام می شود به این معنی که از عناصر کلاسیک به عنوان جایگزینی برای طراحی مدرن بازسازی ویلا استفاده نمی شود. بنابراین در این سبک از قطعات و عناصر مشابه استفاده شده و سبک و نوع معماری آن مشخص است.

بازسازی حفاظتی در بازسازی ویلاهای قدیمی محبوبیت بیشتری دارد، زیرا سازه بسیار حساس و مستعد تخریب است. بنابراین به صورت عمیق ابتدا سازه مقاوم سازی شده و سپس بسیاری از قسمت ها بازسازی می شوند.

انواع بازسازی ویلا

یکی از مهم ترین مراحل در بازسازی ویلا، تعیین نوع و نحوه بازسازی می باشد. بازسازی گاهی اوقات به این دلیل انجام می شود که با مد روز هماهنگی دارد و ایده های بازسازی بسیار مهم هستند. در این مورد، روش های مختلفی برای بازسازی ویلا وجود دارد که با توجه به اهداف و سلیقه کارفرما انتخاب می شوند:

 • بازسازی نمای ویلا با جایگزینی طرح های قبلی و بازسازی
 • محوطه سازی جهت ایجاد فضای سبز، استخر، نصب و نصب آلاچیق و تعویض پیاده روها.
 • تغییر طراحی داخلی با مرزبندی، نوسازی فضاها، تغییر کف و دیوارپوش، تغییر دکوراسیون آشپزخانه، ساخت شومینه، بازسازی سرویس بهداشتی
 • بازسازی ساختمان ویلایی با مناسب سازی با موافقت و نظارت مهندس ساختمان.
 • تغییرات در تاسیسات و سیستم لوله

اهمیت بازسازی ویلا

اگر خرید ویلا نوساز برای شما مقدور نبود، بنابراین می توانید ویلا قدیمی را با قیمت بسیار ارزان خریداری کنید و پس از انجام مراحل بازسازی و نوسازی ویلا، بنا به سلیقه خود ویلایی تمیز داشته باشید. برای نگهداری ویلای خود از افراد مجرب و حرفه ای راهنمایی و کمک بگیرید.
پس از تصمیم گیری برای این کار باید چند نکته را در نظر بگیرید، اول اینکه بودجه شما برای بازسازی ویلا چقدر است؟ بعد از تعیین بودجه مورد نیاز، برای خدمات نوسازی و مشاوره در مورد طرح ایده آل با مشاور مربوطه ملاقات کنید. پس از تایید طرح، می توانید فرآیند تمدید را آغاز کنید.
در بازسازی ویلا، جاهایی وجود دارد که اگر به آنها دست بزنیم، فضا کارآمدتر و زیباتر است. هدف ممکن است تقویت و تعمیر ساختمان یا ایجاد تنوع و تزئین هر چه بیشتر ویلا باشد.

تفاوت نوسازی با بازسازی ویلا

قبل از اینکه به نکات بازسازی و دلایل ویلا نگاهی بیاندازیم، به تفاوت بازسازی و نوسازی ویلا می پردازیم. هر ساختمانی عمر مفیدی دارد. به دلیل شرایط آب و هوایی و رطوبت اتاق، برخی از وسایل داخلی مانند لوله کشی و کمد ممکن است به سرعت پوسیده و خراب شوند، بنابراین در این شرایط نیاز به بازسازی دارند. به طور کلی، کار نوسازی به افزایش عمر ساختمان ساخته شده از طریق ایجاد تغییرات جزئی در نقشه خانه اشاره دارد.
نوسازی ویلا به معنای نابودی و تغییر است. در حین نوسازی ویلا ، چیدمان خانه، فونداسیون و چهارچوب خانه را می توان بسیار تغییر داد.

چه قسمت‌هایی از ویلا نیاز به بازسازی ویلا دارند

بسیاری از افراد تصور اشتباهی در مورد بازسازی ویلا دارند و فکر می کنند که بازسازی ویلا فقط مربوط به قسمت های خاصی از ویلا است و شما می توانید از لوله کشی گرفته تا ساخت فضاهای جدید در ویلا خود مانند استخر و نواحی جدید انجام دهید.
تعمیرات ویلا تغییرات مختلفی را شامل می شود، اما به طور کلی در حین تعمیر باید قطعاتی که فرسوده شده اند یا می خواهید تعویض شوند را بازیابی کنید.
برای مثال می توانید دکوراسیون ویلا را تغییر دهید، نصب ماشین آلات را تغییر دهید، چیدمان جدیدی برای فضای ویلا در نظر بگیرید، مناطق جدیدی در ویلا مانند استخر ایجاد کنید.

دلایل بازسازی ویلا

مهم ترین دلیل بازسازی ویلا قدمت آن است. به طور کلی عمر مفید سازه ویلا حداکثر سی سال است. پس از آن ممکن است مشکلاتی در ساختار شهرک به وجود بیاید که مستلزم تخریب ویلا و یا مرمت بخشی از آن است. یکی دیگر از دلایل بازسازی ویلا ایجاد تنوع است. ساخت و طراحی ویلا جدید هزینه زیادی دارد. به همین دلیل، یکی از بهترین راه ها برای تنوع بخشیدن به محیط زیست شهر، ایجاد تنوع در فضای ویلا است.
با کمک بازسازی ویلا می توان مصالح، طرح ها و تجهیزات جدید را با هزینه کمتر به ساختمان اضافه کرد و کیفیت، ایمنی و زیبایی ساختمان را بهبود بخشید.

مراحل بازسازی ویلا

 • تخمین هزینه های بازسازی ویلا
 • تیغه کشی
 • محکم کردن قسمت‌های مختلف ویلا
 • گچ کاری
 • نقاشی
 • کاغذ دیواری
 • تغییر در کف سازی
 • نورپردازی
 • تعمیر تاسیسات ویلا
 • طراحی نما
 • و …

مدت زمان بازسازی ویلا

در صوزتی تعمیر و بازسازی ویلا به صورت جزئی بوده و در صورت در نظر گرفتن تغییرات داخلی مانند رنگ آمیزی دیوارها، کمدها و تعویض کابینت بین ۳ تا ۶ هفته زمان می برد. چنانچه انجام بازسازی ویلا شامل تاسیسات مکانیکی و برقی مانند تعویض سیستم لوله کشی و تعمیر عایق باشد ۲ تا ۳ ماه زمان می برد. در نهایت اگر سقف و دیوارها نیاز به تخریب داشته باشد و قطعات جدیدی مانند استخر و روف گاردن اضافه شود، این پروژه ۶ ماه تا یک سال زمان می برد.

قیمت بازسازی ویلا

هزینه بازسازی ویلا با توجه به نیاز مشتری و هر پروژه متفاوت است. مجموعه آمیتیس نگار آرسس پس از بررسی دقیق نیازهای کارفرما و ساختمان، فهرست کاملی از تغییرات لازم برای برآورد هزینه پروژه را ارائه می دهد و روند بازسازی ویلا با دقت برنامه ریزی شده است.

کلام آخر

در پایان باید بگوییم که خدمات تعمیرات و بازسازی ویلا به دلیل افزایش تخریب ساختمان ها و سود خوبی که از این کار حاصل می شود و همچنین به دلیل هزینه های کم برای کارفرما نسبت به ساخت و ساز، پر تقاضا شده است. از یک ویلا جدید، این کار بازسازی و نوسازی ویلا بهتر است، طرفداران بسیاری را به دست آورد. لازم به ذکر است که برای تعمیر ویلا خود باید با متخصصان تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۱۹۴۱۰۰

 

کلام آخر

بازسازی ویلا با بهسازی ویلا تفاوت‌های بسیاری دارد. اما قسمت های مربوط به بهسازی اسکلت و حفاظت از ویلا و مواردی از این دست در نظر گرفته شده است.
باز سازی ویلا ارزش ارزیابی شده ملک را افزایش می دهد. به همین دلیل بسیاری از افرادی که قصد فروش ویلا در شمال را دارند ابتدا این کار را انجام می دهند.
بازسازی برای ساختمان های بزرگتر از ۱۰ تا ۱۵ سال انجام می شود و زمانی که سن ساختمان کمتر باشد این کار ضروری نیست.

به این صفحه امتیاز دهید