دکوراسیون منزل

امروزه یا پیشرفت فناوری و تکنولوژی برگزیدن دکوراسیون منزل کاری آسوده و راحت بوده و با کمترین تحقیق و بررسی ( حتی در فضای مجازی )  می‌توان شیک‌ترین و جدیدترین مدل‌های دکوراسیون داخلی منزل را بدست آورد. به همین دلیل جدیدترین دکوراسیون داخلی خانه کمک می‌کند تا بتوانیم نظر طراحان برتر دکوراسیون داخلی دنیا را بدانیم و از آنها الگوبرداری و تصمیمی درست بگیریم. دکوراسیون خانه اخیراً رشته دکوراسیون فضای داخلی منزل اکثراً به شکلی شخصی‌سازی می باشد و مردم تمایل دارند تا دکوراسیون خانۀ خود را مطابق با تمایل شخصی خود انتخاب نمایند. با این وجود لازم است تا افراد از جدترین نکات و موارد درمورد دکوراسیون‌ داخلی منزل آگاه باشند. دکوراسیون منزل فقط منوط به پذیرایی و آشپزخانه نیست بلکه اتاق خواب به عنوان فضایی که می توان بهترین مکان برای استراحت ، مطالعه واغلب فعالیت های فردی یک فرد است مهم است . مثلا یک خانواده چهارنفره را مد نظر قرار دهید پذیرایی و آشپزخانه به صورت عمومی است اما حلا هریک از این افراد دارای ویژگی های واستعداد های متفاوت باشند مثلا پسر خانواده یک فضایی را برای نقاشی ودختر خانواده یک فضا برای تمرین ساز نیاز دارند پس بهترین نتخاب طراحی مناسب وکاربردی برای هرفرد در خانه است. گروه طراحان آمیتیس نگار طراحی داخلی متناسب با نیازهای افراد خانواده با در نظر داشتن میزان فضا ومتراژ را دارد.

دکوراسیون داخلی منزل

وقتی فضای کوچکی داریم با استفاده از طراحی دکوراسیون منزل می توانیم با استفاده درست فضا را درست ترو بهینه کنیم تا متراز فضا بزرگتر به نظر برسد. طراحی اتاق نشینمن در طراحی دکوراسیون داخلی منزل مهم است زیرا باعث می شود تا افراد یک خانواده مدت زمان بیشتری را به علت رضایت روانی در آن بگذرانند. استفاده از فضاهای بلااستفاده که کاربردی ومناسب می شود. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب به منظور آسایش و استراحت ومطالعه بسیار مهم است . شرکت طراحی آمیتیس نگار با داشتن کادری مجرب در همه ی زمینه های مورد نظر و شناخت کامل از فضایی خخانه های ایرانی طراحی  واجرای دلچسب رابرای شما انجام میدهد.   دکوراسیون منزل دکوراسیون خانه

اصول دکوراسیون منزل

اولین مسله ای که به آن دقت کنیم این است که چه سبکی را برای خانه ی خود می پسندیم مینیمال ، اسکاندیناوی ، کلاسیک ، مدرن و… ؟ این سبک آیا به تمام خواسته های ما در این خانه را برآورده می کند ؟ آیا این سبک با توجه به ساختار کلی بنا مناسب است یا خیر ؟ ( دکوراسیون منزل ) یا گاهی اوقات ما میخواهییم تغییر اساسی در طراحی خانه ایجاد کنیم اما نه سبک ها را میشناسیم ونه کوچکترین اطلاعی از طراحی داریم. ما در گروه طراحی آمیتیس نگار شما را دراستفاده بهینه وطراحی داخلی سازه تان راهنمایی خواهیم کرد .تا شمارا به خانه ی رویایی تان برسانیم.  

سبک ها ی طراحی دکوراسیون داخلی منزل:

سبک مدرن: داشتن رنگهای ساده، وجود خطهای منظم وصاف و خلوتی فضا است. وجود عناصر شفاف، صیقلی، براق از ویژگیهای این  نوع از طراحی داخلی حساب میشود. سبک سنتی: داشتن فضای شلوغ ، استفاده از رنگ بندی های جیغ ، وجود قرینه در قراردادن عناصر در فضا از ویژگی های این سبک از طراحی داخلی حساب می شود. سبک امروزی: داشتن انعطاف پذیری  ،استفاده از خطوط خمیده از ویژگی های آن محسوب می شود وتفاوت بسیار زیادی با طراحی مدرن دارد. بزرگترین تفاوتش علایق و خواسته مردم است. سبک انتقالی:  رنگ خنثی ، خطوط صاف و منحنی ،استفاده از عناصر پارچه  ، چوبی ،فلزی در این سبک به چشم میخورد. ( دکوراسیون منزل ) سبک مینیمال:  مبلمان ساده ،خطوط صاف ، حذف عناصر اضافی از فضا از ویژگی های این سبک طراحی داخلی است.  

برای داشتن بهترین دکوراسیون منزل چه اصولی را رعایت کنیم

قبل از اجرا و پیاده سازی هر طرح باید چند نکته مهم را برای عملکرد مناسب فضا در ذهن داشته باشیم
 • داشتن نگاه به فضای منفی
 • رعایت نظم وایجاد تعادل
 • داشتن یک سبک واستایل ( دکوراسیون منزل )
 • توجه به نقطه کانونی
سبک واستایل دکوراسیون: نقش پر رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد. سبک واستایل اساس و المان اصلی همه ی انتخاب های دکوراسیون است. میتوان گفت انتخاب سبک واستایل امضاء طراح در یک دکوراسیون است.  فضا رابراساس سلیقه ونظر فردی خودتان بچینید. نقطه کانونی در دکوراسیون منزل: نقطه کانونی هم از جنبه فیزیکی و هم بصری اهمیت والایی دارد مثل استفاده از شومینه ، پنجره بزرگ ؛ یا یک اکسسوری مثل یک رنگ خاص دیوار ، آینه روی دیوار و…به عنوان نقطه مرکزی استفاده کرد وحول وحوش آن را چیدمان کرد. رعایت نظم وایجاد تعادل در دکوراسیون منزل: داشتن تعدل و ایجاد نظم خیلی مهم است . این تعادل فقط در سبک کلاسیک ایجاد تقارون می کند. این تعادل برای انتخاب رنگ ،سبک ،بافت و چیدمان مهم است .  

دکوراسیون پذیرایی منزل

سالن پذیرایی، بخشی از خانه می باشد که بطور معمول افراد خانواده اکثر زمان خویش را در این فضا سپری می کنند. اگر می خواهید دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید، نخستین قسمتی که باید آن در آن تغییر ایجاد کنید سالن پذیرایی می باشد. در طراحی داخلی پذیرایی، بایستی به رنگ دیواره‌ها توجه داشته باشیم، مبلمان را تهیه‌ نموده و سایر وسایل تزئینی را با هارمونی یکسان در پذیرایی جایگذاری کنیم. اما پیش از همۀ این موارد باید توجه داشته باشیم که چه مدل و روشی را برای دکوراسیون پذیرایی خود انتخاب مینماییم. در این قسمت می خواهیم به نکات لازم را درمورد دکوراسیون منزل اشاره کنیم  و سپس می‌توان با بهر گیری از این ایده‌ها، طراحی ایده‌آل و مورد نظر پذیرایی منزل خود را اجرا نمایید.

مبلمان پذیرایی برای دکوراسیون منزل

برای بیشتر مردم مسئلۀ اصلی در طراحی دکوراسیون پذیرایی خانه، چگونگی چینش مبلمان در پذیرایی خانه می باشد. بیشتر اوقات افراد مبلمان خود را در برابر دیوار ها می گذارند و چندین صندلی نیز روبروی آنها قرار می دهند. در واقع چیدمان مبلمان موضوعی می باشد که نیاز به برنامه‌ریزی دقیق‌تری خواهد داشت. در دکوراسیون منزل نکات حائز اهمیتی مانند انتخاب نقطه‌ کانونی، ایجاد امکان مکالمه‌ افراد و به علاوه جریان حرکت افراد در مورد توجه قرار دارد.  

فرش ( دکوراسیون منزل )

محل مناسب فرش و قالیچه از موضوعات اصلی دکوراسیون سالن پذیرایی بشمار می رود. به همین دلیل در جای قرارگیری آنها بایستی بیشترین حد ظرافت را  بکارگیری نمود. اما پیش از انتخاب محل فرش باید به محیط پذیرایی نیز توجه داشته باشید. در جدیدترین دکوراسیون منزل و در دکوراسیون پذیرایی تلاش می کنند تا فرش بشکلی قرار داده شود تا مبلمان در اطراف آن جایگذاری بشود.  

تابلوها ( دکوراسیون منزل )

در دکوراسیون پذیرایی، وجود دیوارهای خالی نشانه‌ی نقص در طراحی است ولی به این معنی نیست که باید تمامی دیوار را با تابلو پوشاند. دکوراسیون منزل  

تعادل رنگ‌های سیاه ‌و سفید در دکوراسیون منزل

هنگامی که سالن پذیرایی روشن باشد حالتی دلباز و زیبا به خود می گیرد و در مقابل پذیرایی تاریک مانند غار به نظر می رسد. حالت نرمالی که در دکوراسیون پذیرایی در نظر می گیرند، بر اساس تلفیقی از این دو می باشد که سبب بوجود آمدن شکلی پویا در طراحی این فضا می شود. علاوه بر این با این مدل طراحی فضای پذیرایی عمیق بنظر خواهد رسید. دکوراسیون منزل   کاربرد بافت برای دکوراسیون منزل قبلاً، بیشتر طراحان داخلی دکوراسیون در بکارگیری اشیایی که دارای پوسته‌ای بافت‌دار می باشند، پرهیز می‌کردند. ولی الآن و خصوصاً در دکوراسیون داخلی خانه، طراحان تلاش کرده اند بیشتر از این قابلیت استفاده کرده و با بهره گیری از اشیاء بافت‌دار در فضای پذیرایی کنتراست ایجاد نمایند. استفاده از کوسن‌هایی دارای پارچه‌ بافت‌دار در جدیدترین دکوراسیون داخلی در طراحی دکوراسیون پذیرایی به نر می رسند. سالن نشیمن معمولا فضایی می باشد که برای ایجاد سرگرمی افراد خانواده در کنار هم مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل تلویزیون نقطه کانونی پذیرایی محسوب خواهد شد. البته اخیراً طراحان دکوراسیون منزل در استفاده از تلویزیون به‌عنوان نقطه کانونی پذیرایی تغییراتی داده‌اند.

ترفندهای چیدمان دکوراسیون داخلی منازل

برای داشتن فضای دلچسب و دلخواهتان ترفندهای وجود دارد که به شما کمک میکند تا به راحتی توجه شما به این دست از مسایل طراحی داخلی جلب میکند. ما در گروه طراحی آمیتیس نگار بخشی از آن را با شما به اشتراک می گذاریم. مبلمان : انتخاب مبلمان مناسب با توجه به رنگ انتخابی ، بافت فضا ، رنگ دیوارها ،سبک انتخابی دکوراسیون و…مهم است. فرش : فرش جزء لاینفک یک خانه ی ایرانی حساب می شود . در طراحی داخلی باید به سایز و طرح ونقش آن که مبنی بر سبک انتخابی یمان باشد مثلا در اگر سبک مدرن است از فرش های سنتی استفاده نکنیم. ( دکوراسیون منزل ) قاب عکس : قاب عکس باید باسیار عناصر انتخابی در طراحی سبک های خانه یکسان باشد و جای دقیق و مناسب ومرتبطی برای نصب روی دیوار داشته باشد. نورپردازی : داشتن نور طبیعی بسیار عالی است اما گاهی اغلب خانه های ما از این نعمت بی بهره هستند .برای دست یابی به نور مناسب وکافی باید به نحوه ی پراکندگی نور وقرار دادن منبع نور دقت کنیم .کنتراست نور در فضاهای مختلف باتوجه به رنگ متفاوت موجود درفضا اهمیت بالایی دارد.

انواع دکوراسیون منزل ( دکوراسیون خانه تهران )

 • دکوراسیون مدرن

یکی از جذاب‌ترین سبک‌های دکوراسیون خانه،  دکوراسیون مدرن می‌باشد. در سبک دکوراسیون مدرن تولید فضا و کاربردی سازی آن و لوازم مورد توجه قرا می‌گیرد. این سبک در قرن جدید بوجود آمده است و دارای خطوط مشخص و صاف و حداقل رنگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نوع دکوراسیون منزل از محیط به بهترین حالت بهره گیری می‌شود و تلاش می‌شود از همه قسمت‌های منزل به شکل صحیح مورد استفاده قرار می‌گیرد. در دکوراسیون مدرن از مبلمان و اثاثیه ساده بهره گرفته می‌شود و سعی می‌شود فضاها با ابزار و طراحی‌های اضافه پر نشود تا بتوانیم از محیط بهترین استفاده را ببرید. این مدل اکثراً در ساختمان‌هایی که با طراحی محیط باز بوجود آمده‌اند، بهتر صورت می‌گیرد.
 • دکوراسیون منزل به سبک امروزی یا معاصر

دکوراسیون داخلی، یکی از سبک‌های امروزی جهت نوسازی منازل می‌باشد. این نوع از دکوراسیون خانه را بیشتر با سبک دکوراسیون و دیزاین مدرن اشتباه می‌گیرند. در این نوع از دکوراسیون به همه چیز در زمان حال توجه خواهد شد. در این نوع طراحی از خطوط نرم و منحنی بهره گرفته می‌شود، در شرایطی که در مدل دکوراسیون مدرن از اشکال هندسی و خطوط شکسته بیشتر استفاده می‌نمایند. سبک امروزی دکوراسیون منزل غالباً از رنگ‌ کرم، قهوه‌ای و سفید به شکل برجسته‌ استفاده می‌نمایند و رنگ‌های دیگر تاثیر زیادی در این مدل دکوراسیون نخواهند داشت. برخی مواقع هم نیز تنها از گسترۀ مختلف یک رنگ بهره می‌گیرند و با سایه‌های متفاوتی از همان رنگ سعی می‌کنیم کنتراست ایجاد نماییم. به بافت مواد و وسایل توجه می‌شود و از لوازمی با بافت طبیعی استفاده می‌شود. در این طراحی از فضاهای باز، نور زیاد و شیشه‌های فراوانی استفاده می‌شود و گاهی این مواد را به صورت طرح‌های غیرمعمول در طراحی استفاده می‌کنند.
 • دکوراسیون منزل به سبک دکوراسیون انتقالی

اگر جزو آن دسته افرادی هستید که دوست دارند هم از سبک دکوراسیون منزل مدرن و هم از طراحی کلاسیک در خانه خود استفاده کنند، سبک انتقالی به شما پیشنهاد داده می‌شود. در این سبک طراحی داخلی از ترکیبی از طراحی سنتی و مدرن استفاده می‌شود. گاهی ممکن است از مبلمانی با پارچه‌ها و بافتی مدرن استفاده شود که در آن‌ها خطوطی صاف و مشخص وجود دارد و سبک کوسن‌ها و قالیچه نیز مطابق آن باشد.
 • دکوراسیون منزل به سبک دکوراسیون میانه قرن ( دکوراسیون خانه )

همان طور که از نام این سبک از دکوراسیون پیدا است، این طراحی از طراحی‌های خانه‌های دهه‌های ۱۹۵۰- ۱۹۶۰ میلادی الهام گرفته شده است. این سبک طراحی داخلی دکوراسیون مخصوص افرادی است که ظاهری یکدست و یکپارچه را دوست دارند. شما می‌توانید در طراحی این سبک دکوراسیون از خطوط مینیمالیستی و منحنی‌های عجیب و غریب استفاده کنید. در این سبک از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود. نتیجتاً شما می‌توانید از چوب، در کنار آلومینیوم و حتی پلاستیک استفاده کنید. در این سبک نیز از طیف‌های مختلف رنگ‌های سفید و قهوه‌ای استفاده می‌شود. این سبک از دکوراسیون منزل، احساسی نوستالژیک به شما می‌دهد و اصولاً در خانه‌های کوچک استفاده می‌شود. هر چند اگر مایل باشید می‌توانید از این طراحی در خانه بزرگ هم استفاده کنید.  

دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسرانه

در این مقاله به برسی نکات مهمی درطراحی دکوراسیون منزل می پردازیم . نیازها ،خواسته ها ، سبک ، و…نکاتی هستند که بنا برسن متفاوت باتوجه به نیازهای پسرها میپردازیم تا نگاه کلی واجمالی را به شما عزیران ارائه دهیم . گروه طراحان آمیتیس نگار تمام نیازهای افراد را برای طراحی در اتاق خواب در نظرمیگیرند. در هر طراحی برای دکوراسیون منزل به چند عامل توجه کنیم :
 • نوع سبک مورد نظر
 • نوع رنگ درخواستی و رنگ پیشنهادی
 • داشتن دکوری های مختلف
 • داشتن لوازم فردی
 • دانستن نیازهای فرد (دکوراسیون منزل)
 • در نظر گرفتن سن افراد
 • میزان استفاده فرد از اتاق خواب
 • درنظر گرفتن استعدادهای افراد

انواع سبک در طراحی اتاق خواب پسرانه در دکوراسیون منزل

سبک لاف یا زیر شیروانی: دارای سقف چوبی بایک تخت و دوعسلی ساده که به راحتی فضا را در درون اتاق خواب مستقل و بزرگ نشان می دهد . در زیر سقف شیروانی فضایی برای کار ومطالعه وجود دارد. عنصر مهم در طراحی داخلی فضا چوب است. پناه گاه: عناصر موجود دراین سبک از دکوراسیون منزل رنگ تیره مثل سرمه ای، آبی و قهوه ای با نور تیره، آبی و کم است تا فضا را به یک  مکان آرام و پر آرامش تبدیل کند. تا به راحتی بتوان به اتاق پناه برد. سرزمین بازی: این سبک مناسب کودکان و خوردسالان است که براحتی فضای مناسبی را برای بازی در اختیارشان قرار می دهد تا بتوانند با خیال راحت ودر امنیت به راحتی درآتاق خواب خودشان بازی کنند واسترس های خودشان را تخلیه کنند . در این فضا از عناصر فیزکی بازی در پارک مثل سرسره و طراحی شخصیت ای انیمیشن مثل باب اسفنجی روی دیوار و … برای دکوراسیون منزل استفاده می شود. در دوران کرونا با وجود تمام محدودیت های موجود در شهر  گروه آمیتیس نگار طراح زیبا و کارایی را برای اتاق خوابکودکان بسیاری را انجام داد. برای سنین نوجوانی هم این سبک با تغییر بزگی در چیدمان واستفاده ازعناصر مناسب است .از کنسول بازی یا یک  میز بلییارد در گوشه ای که دارای المان های چیدمانی با دیوار کانونی است استفاده کنید . فضای دنج: عناصر موجود دراین اتاق داشتن پالت رنگی گرم است و شاید ساخت یک جای مخفی در فضا مثلا ازرنگ های زرشکی ، زرد بسیار در چیدمان و رو تختی و … استفاده می شود. (دکوراسیون منزل) اتاق هنری: برای طراحی این فضا هنگام دکوراسیون منزل حتما باید نظر فرد را هم پرسو جو شد تا چیدمان برای این فضا درست و منطبق با خواسته فرد باشد . استفاده از لوازم های مناسب با هنر فرد .مثلا اگر عکاس است ازعکس وپایه دوربین درمفضا استفاده کنید. سبک مینیمال: (دکوراسیون منزل) داشتن لوازم با پالت رنگی گرم وکم کردن للوازم اضافه از فضای اتاق خواب برای بهینه شدن فضا  

میز کار در اتاق خواب پسرانه برای مطالعه و کار با کامپیوتر

استفاده از میز مطالعه ، میزکامپیوتر و کتابخانه بسیار در اتاق خواب متداول است اما باید نکاتی را در استفاده از انواع آن هنگام دکوراسیون منزل رعایت کرد . گروه طراحی آمیتیس نگار نکات علمی بسیاری را متناسب با سن و سلیقه شما طراحی می کند.
 • میز کامپیوتر دارای قفسه کتاب
دارای یک فضای جادار برای کار ومطالعه  وقرار دادن لپ تاب وکامپیوتر روی آن و فضای زیادی برای چیدمان کاربردی کتاب است.
 • میز کامپیوتر عادی
یک فضای عالی برای کارروی لپ تاب و مطالعه که سبک مدرنی از دکوراسیون منزل را به فضای شما می بخشد.
 • میز کار ایستاده برقی
این مدل برای افراد بیمار طراحی شده است اما ویژگی مناسب آن این است که به راحتی می توانید هر ارتفاعی را متناسب با قد کاربر تنظیم کنید.
 • میز دانشجویی Mainstay (دکوراسیون منزل)
این میز دارای محفظه ذخیره مثل کشو وکمد در خودش است ودارای قفسه های جانبی که می توان آن را به دلخواه تغیر داد.
 • میز معلق دارای قفسه کتاب
دارای اتاقک های کناری برای چیدمان کتاب و اکسسوری است و میز محکم برای استفاده دارد.
 • میز مطالعه تاشو
برای فضاهای کوچک بسیار کاربردی است. (دکوراسیون منزل) گروه طراحان آمیتیس نگار با انتخاب درست وکاربردی در طراحی داخلی منزل به ویژه اتاق خواب کارایی لازم را برای افراد به وجود می آورد .

انواع تخت برای دکوراسیون منزل

داشتن یک خواب مناسب شبانه باعث ایجادیک زندگی تحصیلی وکاریی مناسب است. برای همین منظور باید در انتخاب تخت دقت بسیاری داشت .
 • تختخواب دارای فضای ذخیره‌سازی و کار
این تخت دارای فضای ذخیره در زیر محفظه زیرین است و به کاربر اجازه میدهد که لوازم جانبی خود درا در مکانی ذخیره کند.
 • تخت لافت دارای قفسه (دکوراسیون منزل)
این تخت با داشتن قفسه مناسب در کنار وبالای خود یک کتابخانه برای بهینه سازی فضا دارد .
 • تخت خواب معاصر
یک انتخاب برای تمام دوران است.
 • تخت‌های مسطح همراه با فضای ذخیره‌سازی در کنار تخت
دارای یک فضا برای حفظ ایمنی و ذخیره سازی است .
 • تختخواب با هدبورد قفسه‌دار (دکوراسیون منزل)
تخت خواب با داشتن قفسه های منظم و محفظه ذخیره آسان است.
 • تخت دو طبقه
اگر اتاق خواب کافی ندارید از این نوع تخت میتوانید برای دو نفر در یک تاق با طرح های متفاوت استفاده کنید .
 • تختخواب تاشو و کمجا
اتاق هایی که دارای متراژ های کم است به راحتی می توانند از تختخواب های کم جا استفاده کنند تا کارایی فضارا بالا ببرند .طراحی متفاوت برای فضا های مختلف متناسب با نیاز افراد از مهارت های ویژه  گروه طراحی آمیتیس نگار است .

کفپوش اتاق خواب پسرانه (دکوراسیون منزل)

همیشه برای پوشاندن کف اتا خواب نکاتی وجود دارد که میتوتن از آنها بهره برد اما از همه یانواع کفپوش ، فرش وموکت می توان استفاده کرد . نکات مهم درخرید کفپوش :
 • نوع پرز
 • مواد
 • رنگ
 • مقاومت در برابر لکه (دکوراسیون منزل)
 • دوام
لمینت : دارای خواصی چون نگه داری آسان تر و مقاوم بودن بیشتر در برابر لکه هااست .از معایب لمینت می توان عایق نبودن در مقابل سرما ،ضربه پذیری بالا و داشتن سر وصدا را ذکر کرد . فرش: دارای ویژگی های مثبتی چون نرمی ، عایق بودن دربرابرسرما ، مقرون به صرفه بودن ات اما تعویض آن هزینه بردار و دربرابر لکه ها به هیچ عنوان مقاوم نیست. همچنین از جنس پروپیلن برایاتاق خواب پسرانه بسیار مناسب است .چون م دارای مقاومت زیادی دربرابر لکه و استاتیک کمتری است فرش های دست باف هم ضد لک هستند .  

ایده های عالی برای دکوراسیون اتاق کودک در منزل

هر فضا در یک خانه باید دارای چیدمانن مختلفی باشد و اتاق خواب کودک هم باید المان های خود را داشته باشد

فرم و شکل در طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک در منزل

وجود لوازم و عناصر بتا فرم ها و طراحی های مختلفی وجود دارد. بهترین انتخاب استفاده ازعناصر ولوازمی است که فرم گرد داشته باشند و نوک تیز و خشن نداشته باشند.استفاده از عناصر بافرم کرد و دوار ایمنی بیشتری برای کودکان دارد.

استفاده از رنگ برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک

برای خرید لوازم اتاق خواب از رنگ های زمینه ملایم وملیح مثل پاستیلی ،خاکستری و صورتی ملایم استفاده کنید چون باعث می شود استفاده از آن درتمام سنین برای افراد مورد استفاده قرار بگیر د .وبعد ازرنگ های مورد علاقه در سنین مختلف استفاده کنید .

مشارکت کودکان در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک

چون کودکان با لوازم واکسسوری های داخل اتاق خود به راحتی ارتباط برقرار میکند باید از خودشان برای انتخاب درست طراحی داخلی اتاق خواب استفاده کرد . این امر علاوه برزیبایی کمک میکند تا از آنها برای تزیین اتاق خواب و تمیزی فضای خودشان کمک بگیریم شاید عجیب باشد اما کودکان انتخاب های درستی را از لوازمی نیاز دارند مثل قفسه کتاب ویا دیزاین فضا به ما ارائه میدهند.

رعایت اصول اولیه برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب

استفاده نکردن ازیک رنگ در یک فضا استفاده از رنگ مختلف برای مبل ، دیوار و کفپوش استفاده ازرنگ های مختلف با نظر افراد خانواده با وجود گروه طراحی داخلی آمیتیس می توانیید طرح مناسب را برای داخلی طراحی داخلی منزل خود در نظر بگیرید.

طراحی اتاق خواب کودک

ازرنگ ها وسبک های مختلف برای اتاق خواب کودک استفاده کنید استفاده از المان های مختلف که سبک را تعریف می کند حذف لوازم اضافی ازاتاق خواب

مبلمان در دکوراسیون منزل

به طور کلی مبلمان می توانند نقش مهمی در طراحی داخلی و کوراسیون منزل داشته باشند. مبلمان به تمام اجزای مناسب برای نشستن اشاره دارد. به این معنی که میز ناهارخوری، مبل توله سگ، چهارپایه، صندلی بار و صندلی مهماندار نیز بخشی از مبلمان هستند. نقش هر یک از آنها در زیبایی فضای داخلی غیر قابل انکار است. رنگ مبلمان ۳۰ درصد فضای داخلی را تشکیل می دهد، باید در انتخاب رنگ دیوارها و سایر موارد دقت کنید. سبک مبلمان باید با سبک سایر عناصر طراحی داخلی مانند مبلمان، طراحی دیوار، کفپوش و … سازگار باشد.

‌تاثیر قاب‌ها در دکوراسیون منزل

قاب ها و پانل ها روح زنده هر اتاق هستند. استفاده صحیح از آنها می تواند صمیمیت زیادی به روح و سبک خانه شما بیاورد. تابلوهای نقاشی، شاهکارها، تابلوهای خوشنویسی، قالیچه و بسیاری چیزهای دیگر که باید با سلیقه و هماهنگی شما با دکوراسیون منزل شما مطابقت داشته باشد، گزینه های مناسبی برای زیبایی منزل شما هستند.  

نورپردازی برای دکوراسیون منزل

نورپردازی یکی از عناصر کلیدی هر محیطی است. شاخه های روشنایی می توانند نورپردازی طبیعی یا انواع لوستر باشند. مسائلی که برای نورپردازی باید در نظر گرفته شود ممکن است شامل یکی یا همه موارد زیر باشد:
 • قرار دادن کره چشم
 • با نوع نورپردازی و سبک کلی فضای داخلی خانه همخوانی دارد
 • شدت و میزان نور در هر فضا ( دکوراسیون منزل )
 • رنگ نور استفاده شده
نکته: تمامی شاخه های نورانی فوق نقش مهمی در ایجاد فضایی زیبا، جذاب و منحصر به فرد دارند. این نکته بسیار مهم را حتما به خاطر داشته باشید که نقاط متمرکز نور در کنار تاریکی زیبایی جذابی ایجاد می کنند. اما نکته دیگری که باید رعایت شود رعایت اعتدال در استفاده از عناصر نورپردازی است. اساساً این بدان معناست که منابع نقطه ای نور از تاریکی به چشم می افتند و همزمان به چشم نمی افتند. در واقع نباید از این عامل سوء استفاده کرد.  

پارتیشن‌بندی فضا در دکوراسیون منزل

یکی از سخت ترین کارها در یک خانه بزرگ پر کردن فضا یا همان پارتیشن بندی است. با این حال، یک راه حل بسیار ساده برای این کار هنگام دکوراسیون منزل وجود دارد، استفاده از آن همراه با پر کردن فضای خالی می تواند استفاده کامل از فضا را داشته باشد. این روش موثر و آسان، مناطق بزرگتر را به مناطق کوچکتر تقسیم می کند. پارتیشن بندی یکی از روش های تقسیم بندی فضای ثابت و سیار در بازار است. کاربردهای آن ممکن است شامل موارد زیر باشد:
 • ورودی را از پذیرایی جدا کنید
 • جدا کردن آشپزخانه از اتاق غذاخوری
 • راهرو و اتاق از پذیرش
نکته: با تقسیم بندی فضا می توانید از سبک های مختلف دکوراسیون داخلی برای اتاق های مختلف استفاده کنید که زیبایی و تنوع را به همراه خواهد داشت.

استفاده از شومینه برای دکوراسیون منزل

طراحان داخلی شومینه را قلب دوم هر خانه می دانند. شومینه خانه را به مکانی دنج تبدیل می کند. در بسیاری از موارد دیده شده است که شومینه ها همیشه محل تجمع و تجمع بدبختی در زمستان هستند. حتی خانه هایی که وسایل گرمایشی دیگری در سیستم و سیستم گرمایشی خود دارند نزدیک و راحت هستند. ( دکوراسیون منزل ) شومینه نقش یک عنصر طبیعی در خانه را ایفا می کند. دیدن شعله های آتش دل هر بیننده ای را گرم می کند و چشم ها را مجذوب خود می کند. بهتر است از این عنصر طبیعی زیبا برای آوردن گرما و صمیمیت بیشتر به خانه خود استفاده کنید.  

کتابخانه در دکوراسیون منزل

یک کتابخانه و یک قفسه کتاب می تواند مکانی برای نمایش فرهنگ ها و ایده های فردی باشد. استفاده از کتابخانه و پرکردن آن با کتاب و گاهی چیزها، پوسترها و کتاب های متعلق به شما نه تنها به پرکردن فضاهای خالی و بلااستفاده کمک می کند، بلکه به این دلیل که مکانی برای بیان رفتار و روحیات هر فرد ایجاد می کند. علاوه بر این، استفاده از اکسسوری هایی که با سبک کلی خانه در این قسمت ها همخوانی دارند، می توانند هوای تازه ای به فضا برای دکوراسیون منزل ببخشند.  

دکوراسیون حمام منزل

اکثر مردم فکر می کنند که نمی توانند به دکوراسیون حمام ها زیبایی ببخشند که کاملا اشتباه است. برای طراحی دکوراسیون زیبا و جذاب برای سرویس های بهداشتی کوچک می توانید از فضا به نحو مطلوب استفاده کنید. ( دکوراسیون منزل ) در گذشته به دکوراسیون حمام توجه زیادی نمی شد. امروزه با پیشرفت فناوری، طراحی دکوراسیون این قسمت از خانه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. ایده های زیادی برای طراحی دکوراسیون حمام کوچک و بزرگ وجود دارد که در ادامه این مقاله ایده هایی برای دکوراسیون حمام کوچک به شما ارائه خواهیم داد.

طراحی حمام کوچک با استفاده از جدیدترین ایده ها

امروزه در اکثر خانه ها فضای کمی برای حمام در نظر گرفته شده و با وجود کوچک بودن فضای حمام می توانید دکوراسیونی شیک و متفاوت برای حمام و سرویس بهداشتی خود داشته باشید. ( دکوراسیون منزل ) برای ایجاد جدیدترین و بروزترین دکوراسیون حمام کوچک بهتر است در کلیه دیوارهای حمام از کاشی های کوچک بهره بگیرید زیرا این کاشی ها به حمام خانه مساخت بیشتزری می‌دهند و کاشی هایی با طرح های راه راه سبب بزرگتر نشان دادن محیط حمام خواهند شد. برای طراحی دکوراسیون حمام  می توانید از انواع رنگ های روشن برای این کار بهره بگیرید، زیرا رنگ های روشن در بزرگتر نشان دادن فضاهای کوچک تاثیر زیادی خواهند داشت. می توانید از قفسه دیواری در فضایی کوچک برای دکوراسیون حمام استفاده نمایید تا انواع چیزهای مهم مثل حوله و مواد شوینده را در این کمدها نگهداری کنید. شلف های دیواری می توانند نظم و ترتیب منحصری به فضای دکوراسیون حمام ببخشند. ( دکوراسیون منزل )

استفاده از طرح های ساده برای دکوراسیون حمام ( دکوراسیون منزل )

سلیقه افراد هر چیزی باشد، مهم ترین نکته ای که باید در دکوراسیون حمام منزل به آن توجه داشته باشیذ این است که طراحی تا حد امکان مدرن و مینیمال باشد. برای انچان این موضوع از جزئیات غیر ضروری و الگوهای اغراق آمیز دوری کنید. همچنین لوازم آرایشی و بهداشتی خود را با استفاده از کمد و قفسه مرتب نگهداری نمایید. مثلاً، می توانید لوازم آرایش یا حوله را در خارج از حمام نگهدارید. از این رو به جای یک کابینت بزرگ در حمام می توانید از یک چوب لباسی کوچک و ساده بهره بگیرید. سطوح بازتابی مثل آینه های تخت بدون قاب، شیشه دوش شفاف و کاشی های سرامیکی براق در ابعاد قابل توجه از دیگر ایده های دکوراسیون حمام خانه هستند. همچنین، مبلمان مدرن حمام با رنگ های ملایم، طبیعی و خطوط تمیز، فضای حمام را بیشتر نشان خواهند داد.

پالت رنگ تک رنگ در دکوراسیون حمام

جهت طراحی دکوراسیون حمام خانه، یک پالت رنگی تک رنگ با استفاده از سایه های مختلف انتخاب برگزینید. رنگ پاستلی را انتخاب کنید و در جزئیاتی همچون سرامیک از آن رنگ بهره بگیرید. می‌توانید با لوازمی نیز استفاده نمایید، رنگ‌ها، الگوها و بافت‌های دیگری را به رنگ اصلی بیفزاید. یا می توانید یک حمام سیاه و سفید براق بین کاشی های سفید نیز طراحی نمایید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی منزل

در این بخش ایده هایی برای طراحی بهترین دکوراسیون سرویس بهداشتی را به شما نشان می دهیم که می توانید با کمترین هزینه به دست آورید، با این قسمت از آمیتیس نگار همراه باشید. اگر صاحب خانه یا اجاره ای هستید، می توانید دستشویی خانه خود را با حداقل هزینه جذاب کنید.

آینه در دکوراسیون سرویس بهداشتی ( دکوراسیون منزل ) 

آینه یکی از ویژگی های اصلی در درکوراسیون سرویس بهداشتی است و وجود دارد. یکی از مزایای آینه های دستشویی این است که نور را منعکس می کنند که در نهایت منجر به نور بیشتر در سرویس بهداشتی می شود. نصب آینه در سرویس های بهداشتی کوچک باعث می شود که احساس بهتری داشته باشید و دیگر آن جلوه کوچک و قدیمی را نخواهید داشت.

قفسه دیواری برای دکوراسیون سرویس بهداشتی ( دکوراسیون منزل )

سرویس بهداشتی باید دارای قفسه باشد زیرا می تواند بسیاری از چیزهای مورد نیاز شما را در خود جای دهد، می توانید از آن زیاد استفاده کنید و برای استفاده از آن مجبور نیستید مسافت های طولانی را طی کنید. ( دکوراسیون منزل )

دکوراسیون‌ حرفه‌ای سرویس بهداشتی

امروزه بازسازی و دکوراسیون سرویس بهداشتی است که همه برای به روز رسانی یا مدرن جلوه دادن حمام و سایر قسمت های خانه انجام می دهند. به این ترتیب می توانید فضایی که قبلا خسته کننده بود را به فضایی مدرن و چشم نواز تبدیل کنید. می توانید در فضای سرویس بهداشتی کمد بسازید تا چیزهایی را که بیشتر استفاده می کنید در آن نگهداری کنید.

استفاده از وسایل شیشه‌ای در دکوراسیون سرویس بهداشتی

با افزودن وسایل شیشه ای به دیوار، اتاق های کوچک را بزرگتر نشان می دهد و زیبایی محسوسی به اتاق می بخشد. برای حس بهتر می توانید از لامپ های شیشه ای استفاده کنید و چراغ های دیگر را خاموش کنید و به شما آرامش می دهد.  

پرده برای دکوراسیون سرویس بهداشتی ( دکوراسیون منزل )

با افزودن پرده به جمله سرویس بهداشتی برای دکوراسیون به زیبایی اتاق کمک می کنید و نور خورشید در طول روز اذیت نمی شوید. برای انتخاب پرده مناسب می توانید از پرده های آلومینیومی ضد زنگ استفاده کنید که برای دستشویی بسیار مناسب است.

ایجاد فضایی مناسب برای دکوراسیون سرویس بهداشتی ( دکوراسیون منزل )

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید فضای سرویس بهداشتی شما منحصر به فرد و شیک به نظر برسد، این قسمت از مقاله ( دکوراسیون سرویس بهداشتی ) برای شما مناسب است! یکی از راهکارهای طراحی سرویس بهداشتی شیک و مجلل ایرانی، استفاده از مصالح ساختمانی خاص است. بزرگترین مزیت فضای سرویس بهداشتی این است که اولاً به دلیل ابعاد کوچک، تهیه این مواد برای شما هزینه زیادی ندارد و ثانیاً یک متریال خاص تغییرات چشمگیری زیادی در این اتاق ایجاد می کند. است. برای استفاده از این مواد خاص، از خلاقیت خود استفاده کنید، به ایده ها و طرح های موجود آنلاین نگاه کنید یا از دکوراتورهای حرفه ای آمیتیس نگار کمک بگیرید.

استفاده از توالت فرنگی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی

برای داشتن دکوراسیون سرویس بهداشتی شیک و جذاب، بهتر است دستشویی های شرقی (ایرانی) را فراموش کنید! امروزه حتی استفاده از توالت معمولی نیز چندان رایج نیست. برعکس با انتخاب یک چوب لباسی مناسب و مدرن می توانید تغییر بسیار مهمی در طراحی و تهیه توالت فرنگی و در سبک زندگی و سلامتی خود ایجاد کنید. اگر طراحی مدرن و کیفیت بالا برای شما مهم است ما به شما آویز دیواری بوچی را در مدل ها و رنگ های متنوع پیشنهاد می کنیم. اما اگر علاوه بر طراحی خوب و کیفیت خوب به محصولی مقرون به صرفه نیاز دارید پیشنهاد ما کاغذ دیواری آلپ با طراحی منحصر به فرد و زیبا می باشد.   در طراحی اتاق خواب پسرانه هنگام دکوراسیون منزل باید راحتی ونیاز به فضای خصوصی فرد را باتوجه به سن ونیاز های او در نظر بگیریم . در انتخاب میزتحریر برای کار و مطالعه و ایجاد فضای بهتر برای تمرکز ودسترسی کامل وآسان به کتاب ها و لوازم مهم است.داشتن فای خواب وپر آرامش برای انتخاب تخت بسیار مهم است . گروه طراحی آمیتیس نگار اتاق خوابی را برای هر نوع نیاز ونگرش طراحی می کند تا افراد علاوه بر داشتن فضای مناسب در برای مطالعه و استراحت به راحتی بوانند از دوستان خود هم در این فضا دعوت کنند.

دکوراسیون داخلی توسط گروه آمیتیس نگار

در هر فضایی که برای زندگی و کار استفاده  می کنیم باید بسیار کار آمد و آرامش داشته باشد این هدف اصلی ومهم دکوراسیون منزل است. گروه طراحان آمیتیس نگار با داشتن سابقه درخشان در زمینه طراحی داخلی بسیار می تواند زیباترین طرح هارا برای شما عزیزان مناسب با فضای داخلی شما ارائه دهد.
به این صفحه امتیاز دهید